clio 4 icon yan aynalar eller serbestte kapanmıyor.

ibrahimerbasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba

clio 4 icon 2014 model aracımda eller serbestteyken kapılar kilitleniyor fakat yan aynalar kapanmıyor.
aracı yeni aldım ilk aldığımda nası yaptım anlamadım bir kere kapandı tam detayı nedir bilemedim.
o bir kere kapandığında aracın içinde bir süre oturmuştum ondan mı oldu bilmiyorum
yardımcı olursanız sevirinim.

arabadaki kumanda bunun aynısı

07121258f99cdeff1be2d6bf8a9cea4c.jpg

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba

clio 4 icon 2014 model aracımda eller serbestteyken kapılar kilitleniyor fakat yan aynalar kapanmıyor.
aracı yeni aldım ilk aldığımda nası yaptım anlamadım bir kere kapandı tam detayı nedir bilemedim.
o bir kere kapandığında aracın içinde bir süre oturmuştum ondan mı oldu bilmiyorum
yardımcı olursanız sevirinim.

arabadaki kumanda bunun aynısı

07121258f99cdeff1be2d6bf8a9cea4c.jpg
n
araç kilitlendiğinde kendiliğinden kapansın istiyorsak kapanmaz öyle bir özellik yok araçta. elle o kumanda kolunu resimdeki pozisyona çevirerek getirdiğimizde aynalar otomatik kapanır. sol nokta sol ayar sağ nokta sağ ayar her tarafada. noktayı atlatırız ve iki şekilde de aynalar kapanır

ibrahimerbasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kapılar kilitlendiğinde otomatik olarak aynaların kapandığını gözlerimle gördüm :)
belki modul vardır diyeceğim ama bilmiyorum aldığım kişide bir şey demedi.

ince bir ayar var ama ne çözemedim.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kapılar kilitlendiğinde otomatik olarak aynaların kapandığını gözlerimle gördüm :)
belki modul vardır diyeceğim ama bilmiyorum aldığım kişide bir şey demedi.

ince bir ayar var ama ne çözemedim.
arabanın orjinalinde o özelliğin olmadığının garantisini veririm. bende 2014 dci icon var. benimkinde yok sonradan çıkanlarda da yok olması ile ilgili talepler forumda bolca var. modul varsa olabilir tabiki. aracın içinde oturuyordum diyosunuz kumanda kolu ile oynamış olabilirmisiniz o arada

asarigul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kumandadan kilitlendiğinde kapanıyormu.Bendeclio4 1.5 dci icon alalı 3 hafta oldu.eller serbest mükemmel çalışmakta. Araçtan 4-5metre uzaklaştığımda otomatik olarak aynalar katlanmakta kapılar kilitlenmekte .Aracın yanına geldiğimde ve ön kapıdaki tuşa basıldığında hem kapılar açılmakta hemde ayna açılmakta.Yalnız benim ayna düğmeleri yeni tip.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kumandadan kilitlendiğinde kapanıyormu.Bendeclio4 1.5 dci icon alalı 3 hafta oldu.eller serbest mükemmel çalışmakta. Araçtan 4-5metre uzaklaştığımda otomatik olarak aynalar katlanmakta kapılar kilitlenmekte .Aracın yanına geldiğimde ve ön kapıdaki tuşa basıldığında hem kapılar açılmakta hemde ayna açılmakta.Yalnız benim ayna düğmeleri yeni tip.

Sizin aracınıza modül vardır. Orijinalin de öyle bir özellik yok.

ibrahimerbasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kumandadan da olmuyo buyuk ihtimal olsa eller serbestken olur herhalde.
2014 model mi seninde. ayna dugmesi hangi konumda oldugunda sizde otomatik kapaniyor.

Bu arada otomatik acma olayini ilk defa duydum diyebilirim.

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun sahibinden.com da ayna kapatma modulune denk geldim. 50 60 tl gibi bi rakamdi. Montaji cok kolay 5 dakika almaz. Ben ihtiyac duymadigim icin almadim

asarigul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabam sıfır. alalı 20 gün oldu.Kumanda cebimde .aracı stop ettirdiğimde ve araçtan 3-4 mt uzaklaştığımda kapıları ve aynaları kapatmakta.tersinde ise kumanda yanımda iken aracın kapı kolundaki tuşa bastıgımda hem kapılar açılmakta,hem ayna açılmakta araç sedef beyaz koltukları deri ayna dügmeleri sizinkinden farklı,ayna düğmesi orta konumda ve ışık yanıyor.hatta tuşu sağa bastığında her iki ayna otomatik kapanıyor.şu anda kış nedeniyle tuşu sola basılı tutuyorum aynaların motorunun donabileceği ihtimaline istinaden ayna kapatmayı iptal ettim.Ayrıca kumandadanda kapatma oluyor.jantları siyah yeni tip jant. makyajlı clio

Son düzenleme:

zaokal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun sahibinden.com da ayna kapatma modulune denk geldim. 50 60 tl gibi bi rakamdi. Montaji cok kolay 5 dakika almaz. Ben ihtiyac duymadigim icin almadim
Nerelerde Kullanırım ?
12 volta sahip otomobillerde
Ürün Özellikleri :
Aracınızın aynaları içeriden kumandalı ile katlanan modelse ;
bu modül sayesinde aracınızın kapılarını kumanda ile kilitlediğinizde ,aynalarınız otomatik olarak kapanır ve tekrar açtığınızda açılır.
Çift Ayna için geçerli bir sistemdir.
Su geçirmez