Clio 4 touch ampulleri lede çevirme

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, clio 4 2019 touch araca internetten su LED ampulleri almayi düşünüyorum

https://m.n11.com/renault-clio-4-ar...iEhyHSZivkNHfJ0KIKRRipz9jZlbI-xhoCXZkQAvD_BwE

Bunları alsam evde kendim taksbilirmiyim elim yatkındır bu islere ve bunları taksam far sistemi Garanti disi kalir mi? Son olarak internetten almazsam Diyarbakır merkezde bu işi yapan guvenilir usta bilgisi olan var midir?

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaÅŸlar, clio 4 2019 touch araca internetten su LED ampulleri almayi düÅŸünüyorum

https://m.n11.com/renault-clio-4-ar...iEhyHSZivkNHfJ0KIKRRipz9jZlbI-xhoCXZkQAvD_BwE

Bunları alsam evde kendim taksbilirmiyim elim yatkındır bu islere ve bunları taksam far sistemi Garanti disi kalir mi? Son olarak internetten almazsam Diyarbakır merkezde bu işi yapan guvenilir usta bilgisi olan var midir?
slim kasa mercekli odaklı ledlerden öneririm,aksi taktirde halojen yuvaya normal takılan ledler çok saçılıyor,kısaların daha kısa ama net,uzunlar aşırı kısa hale geliyor

Son düzenleme:

bearat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaÅŸlar, clio 4 2019 touch araca internetten su LED ampulleri almayi düÅŸünüyorum

Tavsiyem h7 led değilde xenon takman, çünkü ledler bizim arabalara çok uyum sağlamıyor ve karşı tarafın aşırı gözlerini alıyor. xenon performansı çok daha iyi ve odaklı vuruyor.

Led alacaksan da Photon Milestone h7 başka çaresi yok. Performansı inanılmaz halojendeki çizgiden daha net bir çizgi elde ediliyor
(edit photon biraz tuzlu)

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok tskler arkadaslar, aynen baktim biraz pahalıymış, servise de sordum garanti dışı için garanti dışı kalmaz dedi sadece uyumlu değilse ariza lambasi yanar dedi

ZeNDeR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam hangi xenonu önerirsiniz? Malum farlarımız merceksiz olduğu için xenon odaklama sorunu yaşamazmı?

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bend halen araştırma aşamasındayım ama kimse xenon önermiyor hem dediğiniz gibi mercek yok hem muayeneden kesin geçmiyor, led olarak arkadas inwells h7 led almis cifti 100 tl civari, performansı cok iyi dedi gayet memnun ama boşta iken ledin fan sesi geliyormuş haricinde guzelmis, tavsiyem sanayiye hic gitmeyin , 100 tllik inwellse 300 tl, osram halojen beyaz led modeli nigt diye geçiyor ona 500 tl fiyat cektiler nette 200 civarı, ben inwells alip deneyecem fan sesi benim için önemli değil