Clio HB 99 spor yay

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar sımdı 5 cm fk mı takayım yoksa baska onerınız varmı cokk tuzluu olmasın ama :D

arabanın arkasına mutlaka spor yay almak zorundasın arkalar kesilmiyo. Press ve ısıtma çok tehlikeli. ben önleri kestirip arkaya çıkma spor yay aldım sökme takma herşey 100 liraya geldi :)

UG 2861

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
melıh arkalara taktıgın 5cm mı ve onlerden kac baka kestırdın 3 4 kısı odurdugu zman surtmesındn korkuyorum skıntı varmı snın aracta?

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
arka yaylar tam bilmiom ama arkada 1 buçuk parmak var önde yarım parmak önleri 1 buçuk bakla kestirdim bence tam ideal seviye.

UG 2861

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne kadara aldı fk ların 4lu stını gökalp ve snn jantlar 15 glıba bn tane jantlarda kullnucm 14 oluck

crazydog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sakın yay falan kesme de pressletmede , presslenmiş veya kesilmiş yay da yol tutmaz, tutuyor diyen yalan söyler :)

fk alabilirsin yada bulursan s racing alabilirsin ben 2003 ten beri s racing yay + koni amortisör kullanıyorum gayet mutlu mesut geziyorum sıkıntısız. foto koyucaktım ama fotoğraf sitesinde sıkıntı var şu an koyamıyorum daha sonra koyarım.

UG 2861

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pekı arkadaslar 5cm koynca amortısorlerı degıstırmem gerekırmı bıde kımı degıstırmen lazım dıyo kımıde geerek yok kafam karıstıı :confused:

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
pekı arkadaslar 5cm koynca amortısorlerı degıstırmem gerekırmı bıde kımı degıstırmen lazım dıyo kımıde geerek yok kafam karıstıı :confused:

hayr degistirmene gerek yok, zaten aracin 5cm dusmicek.
3cm civarinda bi dusus olacagi icin orjinal amortisorleri yormaz.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende önlerde 6cm arkalarda 4cm var amortisörler aynı değişiklik yapmadım...