Clio Satın alma ile ilgili Sıkıntı Var Yardım

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kanun gereği 2014 de üretilen araçlar 2014 oalrak geçiyor artık. 2015 model araç üretimleri ocak 2. haftadan itibaren başlıyor ve ilk 2015 model araç teslimi şubat başında yapılıyor. yani ocaktada alsanız aracınız 2014 model olarak geçer. 2014 fiyatını ödersiniz gene 2015 modele başvursanız bile şuan için teslim alabileceğiniz en erken tarih nisan başı. zira renault şuanda yaptığı özel bir kampanya için mart sonuna kadar teslimat olarak dolu zaten. 2015 model ilk araçlarda bunlar olacak.

Enes D.K.A.B

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
attachment.php

Renault Bayinin verdiği belge bu. Motor numarası yok daha üretimden çıkmadığı için. Şaşe numarasını verdiler. Peşinatı verecektim ama araç nakliyeye çıkınca o yüzden de vermedim daha. İnşallah Sorun olmaz.

hakanunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
attachment.php

Renault Bayinin verdiği belge bu. Motor numarası yok daha üretimden çıkmadığı için. Şaşe numarasını verdiler. Peşinatı verecektim ama araç nakliyeye çıkınca o yüzden de vermedim daha. İnşallah Sorun olmaz.

Size verilen fatura proforma fatura kredi kullanabilmek için veriliyor.Dikkat ederseniz aracın bedeli'de gözükmüyor.Şase numarasıda büyük ihtimalle sanal numara gibi geldi bana !

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kanun gereği 2014 de üretilen araçlar 2014 oalrak geçiyor artık. 2015 model araç üretimleri ocak 2. haftadan itibaren başlıyor ve ilk 2015 model araç teslimi şubat başında yapılıyor. yani ocaktada alsanız aracınız 2014 model olarak geçer. 2014 fiyatını ödersiniz gene . 2015 modele başvursanız bile şuan için teslim alabileceğiniz en erken tarih nisan başı. zira renault şuanda yaptığı özel bir kampanya için mart sonuna kadar teslimat olarak dolu zaten. 2015 model ilk araçlarda bunlar olacak.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayrıca sasi numarasıda fake sanırım zira bu sasi numarasına göre aracın üretim yılı 2005

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
alacağınız araç clio hb manuel dizel 1.5 mi acaba?

Enes D.K.A.B

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasil fake şasi nosu..! Yok 1.2 turbo EDC 120 bg aldim..

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bedava araç almışın fiyat 0 0 0 0 yazıyor :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Enes D.K.A.B

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Şimdi ki konu çok farklı bu konuda acil yardıma ihtiyacım var.
Şimdi Aracım faturalanmış motor numarası falan da çıktı araç 2015 model olarak ruhsat çıkmış.
Ama ben aracı aralık ayına özel kampanyalı olarak istedim. 36 Bin TL ye 12 ay sıfır Faiz.
Bu kampanya 2014 model araçlar için uygulanır. 2015 Modeller için olmaz dediler. Bu kampanyadan yararlanamazsınız dediler.
Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum . Yetkili Satıcı bana normal kredi kullan dedi Bende faize bulaşmak istemiyorum.
Bana bu konuda yardımcı olun acil ne yapmalıyım. Şikayetçi olsam bu kampanyaya hak kazanır mıyım.?

cemuc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Şimdi ki konu çok farklı bu konuda acil yardıma ihtiyacım var.
Şimdi Aracım faturalanmış motor numarası falan da çıktı araç 2015 model olarak ruhsat çıkmış.
Ama ben aracı aralık ayına özel kampanyalı olarak istedim. 36 Bin TL ye 12 ay sıfır Faiz.
Bu kampanya 2014 model araçlar için uygulanır. 2015 Modeller için olmaz dediler. Bu kampanyadan yararlanamazsınız dediler.
Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum . Yetkili Satıcı bana normal kredi kullan dedi Bende faize bulaşmak istemiyorum.
Bana bu konuda yardımcı olun acil ne yapmalıyım. Şikayetçi olsam bu kampanyaya hak kazanır mıyım.?
çok ilginç bir sorun...bence çok problem olmayacaksa bayii adını da verseniz? en azından bir duyarlılık oluşabilir...sorun olacağını düşünüyorsanız özelden rica edebilir miyim bayii adını. Ben de 2014 sonu sipariş vermiştim hala teslimat bekliyorum. Paranın tamamını peşin ödedim...