Clio4 joy Teyp Arızası

masumca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,Aracımda teyp çalışmıyor kendi kendine bir çalışıp duruyordu şimdi 2 gündür tamamen gitti artık çalışmıyor servise götürecem orası kesinde. Daha önce böyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu ???

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
R-NAV sistemlilerde donma sorununu duymuştum lakin Joy modelin teybinde ilk defa sorun olduğunu duyuyorum,gerekirse yenisini takarlar...

masumca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R - NAV sistemli teyp yok bende arac boş kasa normal teyp var bu günde oldu ilk çalıştırdım açıldı sonra kapandı sanırım kısa devre yapıyor hafta içi götürecem servise bakalım sıkıntı sorun neymiş.

fdll

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam banada oldu aynısı, garanti kapsamında değiştirdiler

fdll

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İçimi rahatlattın abi saol
Sıkıntı yapma sen ya, kendiliğinden benimki de kapanıyordu açılmıyordu. Sakarya'dan izmire tatile gittim uzun yolda teyp bozuldu açılmadı. 2 gün sonra açıldı tekrar kapandı falan. Sonra servise gittim bişeyler yaptılar, servisten çıktım tak bi daha kapandı. Sonraki günlerde gittim servise, teyp yok dediler, fransadan gelecek dediler. Yalnız yedek parça bursadaki fabrikada varmış ama stokta sisteme girmemişler. Girdikleri an hemen geldi istanbula teyp, taktılar yenisini şuan 6-7 aydır kullanıyorum tekrarlamadı kardeşim

masumca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıkıntı yapma sen ya, kendiliğinden benimki de kapanıyordu açılmıyordu. Sakarya'dan izmire tatile gittim uzun yolda teyp bozuldu açılmadı. 2 gün sonra açıldı tekrar kapandı falan. Sonra servise gittim bişeyler yaptılar, servisten çıktım tak bi daha kapandı. Sonraki günlerde gittim servise, teyp yok dediler, fransadan gelecek dediler. Yalnız yedek parça bursadaki fabrikada varmış ama stokta sisteme girmemişler. Girdikleri an hemen geldi istanbula teyp, taktılar yenisini şuan 6-7 aydır kullanıyorum tekrarlamadı kardeşim

Dün servise bıraktım ve senin verdiğin cevabın aynısı oldu bu model serilerde bu sorunla çok sık karşılaşıyorlarmış herhangi bir ücret ödemesi yapmadan teyp siparişi verildi gelince haber verecekler montajı yapılacak :eyv