Clio'M Hakkında Yardım

Semih Karagöz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

Ben Clio'ma Sis Farı Taktırmak istiyorum kapaklarından 1 tanesi düştü aracım korsan gibi duruyor :)

Bunun Fiyat Bedeli Ne olur sizce, birde arabam gri renk ama artık senelerin gelip geçmesiyle Mat bir gri renge sahip bu yüzdende parlatıcam rengini. ama boyatmak istemiyorum tabikide. cila olabilir belki.

Hem sis farı hem cila sizce ne kadara mal olur. Cila son planada kalabilir önceliğim sis farı almak olucak. Pahalı birşeyde aramıyorum uygun olsunda..

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Araç : 2001 CLIO RTA 1.4 GRI RENK

Semih Karagöz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hemen kontrol ediyorum

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Sanayide Montaj Dahi 120.00 Tl Sis Farları

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu sitede bi sis farı atan arkadaş wardı sisler megane den cıkmaydı onlar uyuyomu cliolara bilen arkadaşlar yardımcı olur umarım, o konuyu bulursam yazıp paylaşıcam burda

purmol

Bilgi Girilmemiş
megane 1 faz 1 ler ve kangoo pampa nın sisleri zaten hepsi aynı cliolarla faz 2 lerin de hepsi aynı. Fiyat olarak depo marka çifti 75 80 civarı olması lazım valeo 150 civarı olması lazım . Faz 1 lerin sisleri daha pahalıdır çünki camları buzlu gibi dir ışık kırıcı camlardadır. Elektrikçi de bi 60 70 lira alır .

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parlamasi icin cila yetmez oncesinde pasta sonra cila olur. Pasta boyaya sinmis kirleri kaldirir ve ufak cizikleri siler

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sisleri almışken valeo alın derim.:eyv