Contayı Yakıyordum ReçeL

ReçeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gece gözüme uyku girmedi dün geceden ber, 3-4 Defa baktım yagına suyuna hortumlarına.80 De fan acan arabam 90 Da fan acmayınca erken davranmam sonucu trafikten cıkıp kenara cekesiye,110 Dereceyi gördüm,Elime pense vs ne varsa assagı inip ugrasmaya calısırken 120 ye geldi ve su koydugumuz kapaktan 3-4 damla su görmem ile ne varsa arabaya fırtlattım,4 Lüleri yakıp,Korna sellektör,Kırmızı ısık dinlemedim Otobana cıkıp rüzgar yardımıyla soguttum 70 E kadar düştü,Hemen elektirikcime kostum ,Abi kos contayı yakıcam fan calısmadı diyerekten tabi gelesiye gene 110 lara geldi,Baktı etti Düz bagladı düşürdük baya harareti,Fan Müşürü bozuk Cıktı,15 Lira Fan Müşürü 10 Lira işcilik,Kafayı sıyırmak paha bicilemez.. Yagı Temiz+Su Temiz,Eksiltme yok,Arabanın altı kuru,Hortumlar Yumusak.

Böyle gecirdik Dünü Elden fanım yok Ustam gerek olmadıgını söylüyor fanda arıza cıkarsa eldende acamazsın zaten dedi,Ama yaptırıcam genede.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun kardeşim :(

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim.

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim neyseki ucuz yırtmışsın

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş Olsun .. :berbat

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş Olsun Gerekli Her Şeyi Yapmışsınız Ama Tek Bir Şey Hariç Kalorifer, Kaloriferi Sonuna Kadar Açsa İdiniz Daha Çabuk Bir Soğuma Sağlayabilirdiniz.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araba normalde o derecelere çıkıyorsa sizin müşürleri değil termostatı kontrol ettirmenizde fayda var belliki bayağı bir geç açıyor.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Geçmiş olsun kardeşim, ucuz atlatmışsın.

ReçeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş Olsun Gerekli Her Şeyi Yapmışsınız Ama Tek Bir Şey Hariç Kalorifer, Kaloriferi Sonuna Kadar Açsa İdiniz Daha Çabuk Bir Soğuma Sağlayabilirdiniz.

Kalorifer zaten calısıyordu 2 Deydi hemen 3 e aldım onuda.

Araba normalde o derecelere çıkıyorsa sizin müşürleri değil termostatı kontrol ettirmenizde fayda var belliki bayağı bir geç açıyor.

Keyfe keder degiştirme planım vardı zaten fan müsürü ve termostatı,Aklıma gelen basıma geldi diyebilirim Gelicek ay motor bakımında komple devirdaim pompasını,termostatını degiştiricez.

Herkeze tessekür ederim insanın malına zarar gelince cok üzülüyor.