Coupe sunroof parçaları

Edessar

Melih UĞUR-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracı aldıgımdan bu yana sunroof um çalışmıyor.sunroof motorunda ve camında sıkıntı yok.ama kalan parçaların değişmesi lazımmış.sinopta yaşadıgımdan buradan bu parçaları bulmam imkansız.aranızda bana yardımcı olabilecek birisi var mıdır?

Coupe lerde genelde sunroof bacakları kırılıyor camı çeken bacaklar veya onun tırnakları ankara'da ANKA otomativde onun yerine plastik olmayan döküm bir parça takıyorlar sorunu kökden halletmiş oluyorsun... Benim aracıma bu uygulama yapıldı şuan gayet güzel işlevini yerine getiriyor...

onmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamun aleyküm arkadaşlar.benim sunroof motor filan çalişiyor fakat hareket veren ayaklardan bi tarafı kırık bursada yaptirabileceğim yer warmi kaça patlar ?

temocin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim sunroof'umda iki parça kırılmıştı. Ankara Şaşmaz'da bilinen bir sunroof tamircisine yaptırdım. Komple sunroofu söküp yaptı. 400 lira ödedim. Yaklaşık 1.5 senedir 3 mevsim sunroof'umu kullanıyorum. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

murat33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de aynı sorun vardı Bende Megane 2 var aldığımdam bu yana sunroof çalışmıyordu.motorunda sorun olduğunu düşündüm her zaman ama bir kaç araştırma yaptığımda motordan olmadığını röle ve kaptür olduğunu düşündüm ve 2 parçayı cuzi bir miktara alıp taktırdım şimdi süper çalışıyor. Umarım sende çözüm bulabilirsin.

onmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bursada olup yardimci olabilecek arkadaş yokmu :D