Döşeme temizliği

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan doruk230
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bundan sonra arabamı kendim yıkama kararı aldım bunun için bir çeyiz yapmayı düşünüyorum. bunun için kendimce ihytiyacım olanlar.

1-kurulama bezi (iz bırakmayan kaliteli)
2-torpido parlatıcı (torpidoyu çatlatmayan)
3-lastik parlatıcı
4-döşeme temizleyici (resimdeki lekeleri çıkarabilecek)
5-şampuan
6-şampuanı uygulamak için bez
7-yumuşak bir çekçek
8-sizin tavsiyeleriniz.

bunlar ucuz ve kaliteli malzemeler olsun istiyorum.(açıkçası pahallı olmasın çok ama dandikte olmasın) önerilerinizi bekliyorum. İyi forumlar.

181287_10151613797239757_1007665605_n.jpg

Anıl Samsun'da Osman abinin yıkamacıya gidebilirsen ordaki dükkanında bunların hepsini bulabilirsin, geçenlerde şampuan ve bez almıştım harika. Biraz tuzluydu ama öyle böyle değil Osman abi zorla aldırdı diyebilirim bizimkiler o bez olmadan araba yıkamaz dedi, hakikatende öyle bezle 3 - 4 kez araba kurula üzerindeki kiri asla geri bırakmıyor ve kesinlikle kirliyken bile zerre iz bırakmıyor araçta.

Anıl Samsun'da Osman abinin yıkamacıya gidebilirsen ordaki dükkanında bunların hepsini bulabilirsin, geçenlerde şampuan ve bez almıştım harika. Biraz tuzluydu ama öyle böyle değil Osman abi zorla aldırdı diyebilirim bizimkiler o bez olmadan araba yıkamaz dedi, hakikatende öyle bezle 3 - 4 kez araba kurula üzerindeki kiri asla geri bırakmıyor ve kesinlikle kirliyken bile zerre iz bırakmıyor araçta.
osman abide çok paradır :)

Meguiars ürünlerini tercih edebilirsiniz pahalı ama oldukça etkilidir.

Geri