Duster geldi meggyyy im oldu sl clio satilik...

emirekici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hadi hayırlısı olsun bence cliocu arkadaşlardan birisi senin jantları alsın :) gitmesin canım jantlar.:) benim cliom olsa şu an sana salça oluyordum mesela :)
çok saol aracın aksesuarlarını söküp satmayı düşünyorum çünkü sl nin parçalarını baska araçlarda yasatmak güzel bişey gibi çünkü bu haline getirene kadar çok çabam oldu bi başkasının hazıra konmasını istemyrm zoruma gider o şekilde başkasında organ bağışı gibi düşünün daha çok hoşuma gider :)

emirekici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayrıca hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim babamada çok teşekkür ediyorum reno geleneğimizi devam ettirip bana meggyi hediye ettiği için :)

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emir meggy ye tesisat düşünmüyor musun ?? clio nunkini neden üzerinde veriyorsun ?? onları söksene bence tabi:)

emirekici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abicim meggy nin planlarını yaptım arka pandizotla oynamıcm orjinal bırakacm megane 4 kapı kompanet alacm bagaj büyük 1500 wat kabin ve gögüsün ortasına dokunmatik double düsünyorum navigasyonlu o yüzden cliodan meganeye bişey takmicam :)

emirekici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
amfi ile bası sökebilirim bitek pandizotu ya hediye edecm alana yada burdan birine cuzi bi rakamla verecm.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah.
bende beyaz iyi gider diyecektim zaten beyaz almışsınız :eyv