EB3436 Kangoo Aşırı Yakıt

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

2 Günde bir 50 lira mazot alırdık tam geliyordu şimdi 50 alıyoruz akşamına kırmızı yanıyor ben çözemedim bu işi..

çok görünüyor, kango belirgin çekişten düşmediyse bakımdan sonra büyük ihtimal düzelir. bakım sonrası takibe alın.

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çekişten düşme yok büyük ihtimal bakımla ilgili ..

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dizel Motorlarda Yakıtın Artmasının Hava Filtresi, Kızdırma Bujisi İle Hiç Bir Alakası Yok Dizel Motorda Yakıtın Durduk Yere Birden Artmasının Tek Sebebi, Enjektörlerin Yakıtı Gereken Ayarda Verememesidir. Enjektör Duruma Göre Tamir Edilir Ancak Çoğu Zaman Değişir Hacıı hihi

Edit; Araç 140.000 Bin Km'ye Gelmiş Daha Hiç Enjektörler Değişmemiş Ben Daha Ne Diyeyim
:aytuğ

Son düzenleme:

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dizel Motorlarda Yakıtın Artmasının Hava Filtresi, Kızdırma Bujisi İle Hiç Bir Alakası Yok Dizel Motorda Yakıtın Durduk Yere Birden Artmasının Tek Sebebi, Enjektörlerin Yakıtı Gereken Ayarda Verememesidir. Enjektör Duruma Göre Tamir Edilir Ancak Çoğu Zaman Değişir Hacıı hihi

Edit; Araç 140.000 Bin Km'ye Gelmiş Daha Hiç Enjektörler Değişmemiş Ben Daha Ne Diyeyim
:aytuğ
Kanka yazdığımı iyi oku ilk ucuz yollu parçalara bakılsın ondan sonra iyi bir ustaya gösterilsin dedim :D Tamam ulan dizel arabam hiç olmadı Allah Allah ne yüzüme yüzüme vuruyonuz 12 3

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kanka yazdığımı iyi oku ilk ucuz yollu parçalara bakılsın ondan sonra iyi bir ustaya gösterilsin dedim :D Tamam ulan dizel arabam hiç olmadı Allah Allah ne yüzüme yüzüme vuruyonuz 12 3

Hahahha :D Hacı Ben Sana'mı Diyorum Bea, Teori - Mantık Yürütüyoruz hihi

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alper dip gaz geziyo ondan oluyor diyorum ben :D

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok nadir öyle yaparım oda birinin eline vereceksem :D