Elektronik Sorun Var ??

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam sigorta tablasına su girmiş zaman geçmeden sigorta tablasını söktürüp oksit temizleyici ile temizleyin veya temizletin soketleri de aynı şekilde temizleyin zaman geçirmeden temizlerseniz değiştirmenize gerek kalmaz.bu arada su tahliyelerini de kontrol ettirin büyük ihtimal tıkanmış

O Günden Sonra Çok Yikadim Arabami Ama Ayni Uyariyi Vermedi . Ama Yinede Ben Baktirim Kardeşim Dediğinde Olabilir. Teşekkürler hımm

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
büyük ihtimalle sigorta tablasından yapıyor.aynı araç bendede var aynı hatayı benimkide verdi.sigorta tablasında oksitlenmiş 3 adet jak vardı temizledim dahada vermiyo hatayı

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
büyük ihtimalle sigorta tablasından yapıyor.aynı araç bendede var aynı hatayı benimkide verdi.sigorta tablasında oksitlenmiş 3 adet jak vardı temizledim dahada vermiyo hatayı

Anladim Ama O Günden Sonra Benimkide Vermedi Bir Daha Uyari ... qw

mendel50

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendede bugün akşam üzeri verdi hatayı , şimdi ekranda elekktronik sorun var yazıyor başkada bişey demiyor sinir oldum , araç çalışıyor ve yürüyor

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçi Durdurun 2 3 dk Beklemeden Sonra Tekrar Çaliştirin Bir Sorun Kalmiyor... Genelde Yikamadan veya Yağmurdan Sonra Ara Sira Böyle Hatalar Verebiliyor... :eyv :eyv

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de gecen hafta airbag kontrol ettir yazisi cikti 2.3 dakika sonra gevti birdaha da cikmadi pek takilmamak gerekiyor

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En kısa süre de Upc panosunun nem e maruz kalıp kalmadığını öğren ve kalmışsa panodaki oksitlenmeyi temizle klasik sorundur meganelarda :evy

acar61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim Aracımdada aynı sorun olmuştu.Servise gittim Fren müşürünü değiştirdiler belli bir süre sonra yine yapmaya başladı..sonra tavsiye üzerine başka bir ustaya gittim.
Arıza Fren müşürünün takılı olduğu soketteymiş.soketi değiştiler sorun kalktı..

ironarm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
akünün üzerindeki sigortaları kontrol etmenizi tavsiye ederim bazen ilk çalıştırmada motor sallanınca oynayabiliyorlar somunlarını kontrol edip gevşeme varsa yavaşça sıkınız.