ENJEKSIYONU KONTROL EDINIZ uyarısı

srdrenault

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar 2004HP Megane 2 var ilk aracım 6 ay oldu alalı yolda giderkenENJEKSIYONU KONTROL EDINIZ uyarısı veriyor gazdada bebzindede yapıyor söyle bir durum vardı aracım yağ kaçırıyordu bugün öğrendim yağ kapağından dedi ve contasini değiştirdim motor tarafı hep yağ olmuştu bende motor tarafını yikayamadigim için orası hep yağ dolmuştu acaba bu sorun yağdan olabilirmi çünkü yağ kaçırmaya başladıktan sonra oldu buENJEKSIYONU KONTROL EDINIZ uyarısı sanki enjektorlerin en başındaki soldan 1. Si olan enjektör alanı yağ olmuştu yardımcı olursanız çok memnun olurum .

Hsevindik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorununuz cozuldumu

Merhaba Arkadaşlar 2004HP Megane 2 var ilk aracım 6 ay oldu alalı yolda giderkenENJEKSIYONU KONTROL EDINIZ uyarısı veriyor gazdada bebzindede yapıyor söyle bir durum vardı aracım yağ kaçırıyordu bugün öğrendim yağ kapağından dedi ve contasini değiştirdim motor tarafı hep yağ olmuştu bende motor tarafını yikayamadigim için orası hep yağ dolmuştu acaba bu sorun yağdan olabilirmi çünkü yağ kaçırmaya başladıktan sonra oldu buENJEKSIYONU KONTROL EDINIZ uyarısı sanki enjektorlerin en başındaki soldan 1. Si olan enjektör alanı yağ olmuştu yardımcı olursanız çok memnun olurum .

Merhabalar,

Benzer sorun bende de oldu acaba siz sorununuzu cozebildiniz mi? Eger cozduyseniz nasil cozdunuz?

smstsmt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorum bendede oldu. Araçta motorun hemen arkasında (bujilerin arka tarafı) bir hortum var tek o çıkmış olabilir yada gevşemiş. Eğer çıktıysa araç sürekli gaz veriyor o hortumla ilgilidir. Bende sorın buydu rekorunu değiştiremedim (parçayı bulamadım) bende bağlantı yerini macunla yapıştırdım, sabitledim. Sorun düzeldi. Ara ara o hatayı alıyorum ama sonra sorun düzeliyor. Servise götürdüm birşey yok dediler. Bence oraya bir bakın derim

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi