Enjektorleri kontrol ettir hatasi!!

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok yok abi ona asil cok dikkat ettik hatta inanmazsin yozgatta shell ile bp yan yana bp de 2 kurus fazla diye ordan aldik orda o derece dikkat ettik istanbuldada cevizlibag shellden baska asla hic bir yerden almiyoruz abi

anlık bir durum olabilir..atıyorum enjektör check eden sistem enjektörler faal olmadan check etmiş olabilir o zamanda arıza gösterir..daha sonra yapmadı dediğin için ona istinaden söyledim..ama bu durum yazılım atmakla alakalı olabilir..eğer tekrar doğru yazılımı yükleme yapmadılasa enjektör check karışabilir..geri yüklemede orjinal yazılımını kullanmadılarsa sıkıntı olabilir..

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anlık bir durum olabilir..atıyorum enjektör check eden sistem enjektörler faal olmadan check etmiş olabilir o zamanda arıza gösterir..daha sonra yapmadı dediğin için ona istinaden söyledim..ama bu durum yazılım atmakla alakalı olabilir..eğer tekrar doğru yazılımı yükleme yapmadılasa enjektör check karışabilir..geri yüklemede orjinal yazılımını kullanmadılarsa sıkıntı olabilir..

Orjinal yazilim abi oyle ucuz kiytirik bir yer degil ve 1. Dereceden akraba tarqfindan yapildi yani suanda da sorun yok cok sukur oyle bi yazdi gecti anlamadik abi bidaha hic cikmadi her hangi bir ariza isigida yanmadi

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal yazilim abi oyle ucuz kiytirik bir yer degil ve 1. Dereceden akraba tarqfindan yapildi yani suanda da sorun yok cok sukur oyle bi yazdi gecti anlamadik abi bidaha hic cikmadi her hangi bir ariza isigida yanmadi

Bence bir kontrol ettir ama senbilrisin

rallier_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecenlerde bende de rolantide beklerken ariza ışığı yandı. "Gaz emisyonunu kontrol ettirin" diye; sonra yola koyuldum, bir iki dipgaz yaptim gayet normal, limp moda falan düşüp de korumaya almamis kendini
.sabah calistirdigimda sonmustu uyari. Serviste kontrol ettiler, normal cikti.
Dpf mi doldu acaba kisa mesafe devirsiz kullanimdan yoksa shellin mazotu mu yaramadi anlamadim. 7000kmye kadar hep total ve opetten aldim, en cok memnun kaldigim totaldi (menzil ve motor titresim-sesi olarak)