Fiber kabin yapımı?

doğan eren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiber kabini nasıl yaparız malzemeleri nelerdir

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiber miber hiber hikaye. orjinal kabinde kullan

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
niyeki?bu ara bende niyetlendim hem görsel olarak hemde ses kalitesi anlamında hoş gibi gibihımm

abi görsel olarak iyi ama hoparlör üreticileri hesap, kitap vs...yapıyor en uygun kabini yapıyor...özellikle subwooferlarda...oval hoparlörden de fazla bas alınmaz fiber kabinlerle. misal pionerin ts-x9 u vardı bende kabinli hoparlör kendinden, kabininden çıkardım ses kalmadı

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
abi görsel olarak iyi ama hoparlör üreticileri hesap, kitap vs...yapıyor en uygun kabini yapıyor...özellikle subwooferlarda...oval hoparlörden de fazla bas alınmaz fiber kabinlerle. misal pionerin ts-x9 u vardı bende kabinli hoparlör kendinden, kabininden çıkardım ses kalmadı

Kafam karıştı şimdi bir dostumuzda bunun tam tersini yazmıştı geçenlerde biraz daha araştırıp öyle alayım bari
hımm

f.çınar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her hoparlörden maksimum verim alınabilmesi için uygun hacimde kabine yerleştirilmelidir, bunu üreticiler belirler o litreyi verebilecek uygun şartları taşıyan herhangi bir kabin kullanılabilir.Ahşap her zaman için en güzel sesi verir fibere nazaran..