MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
7.vites olsa kesin 250 rahat renonun ayıbı buda canım hehe hehe hehe

abi benim araba benim neden 7 .vitesim yok anıl bana neden 7 vites almıyorsun diye bagırıyordu :D

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaynaşlı düzlüğünde 215 abi :eyv

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
derici hoşgeldin kendini üye tanıtımlarından kısaca tanırıtsan seviniriz keyifli forumlar:eyv

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o önceki sayfalardaki mesajım biraz tebessüm anlamındaydı. yani 230 çok fazla iyimser bir rakam fluence için. 105liği chiplersen görebileceğin rakamlar o rakamlar.

bende dedimki 230u orjinal haliyle gören chipli 240ıda görür. araç performansı direk olarak son hıza etki eder. zaten devir açmamızda zor bişey değil. illaki açmak istedikten sonra açılır ama faydalı değil sadece.

sonuçta 1.5dci motoru uzun dönem bende kullandım. eskiden hatırlayanlar beyaz bir megane 1.5 yapmıştım. 2.0 benzinlileri ağlatan bir araç olmuştu ama emek fazlaydı. ki 2.0 benzinli megane(rs değil) bile 230u görse seviniyor. yani bu arabalarda son sürat merakıda zaten bu kadar çok olmaması gerekir.

kışın 1.6 ve 1.5 renolar toplanıp rolling yapmışlardı. 200e ulaşana kadar o kadar süre geçiyordu ki ne yol kalıyordu ne bişey.
hani diyorum ya o 1.5 dci meganıma basma sırasında yanına bile yaklaşamayan araçların hep son hızları forumda benden yüksek yazılıyordu. biz yüklü 210 220 anca gördüysek stok araçlar 230 hatta abartıp 240 diyenler olmuştu diğer forum zamanında. tek anlamadığım nokta son hızı daha yüksek stok araç nasıl oluyorduda 220yi geçemeyen araca hiç tutunamıyorlardı :)

veeaaa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bugüne kadar hiç 210 u geçememiştim dün yeni lastiklerimi taktırdım 225 45 17 hız lastiği hemen otobana çıktım 225 gördüm bolu otobanında

Son düzenleme:

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bugüne kadar hiç 210 u geçememiştim dün yeni lastiklerimi taktırdım 225 45 17 hız lastiği hemen otobana çıktım 225 gördüm bolu otobanında
Öncelikle hayırlı olsun yeni lastikleriniz iyi günlerde kullanın aracınızın fotoğraflarını görmek isterim eklerseniz sevinirim :)

darkzine_metal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

lastik o kadar fark ediyormu. ne marka lastiğin. jant ebatı değiştimi değiştiyse ayarlatman lazım seviste km sapar yoksa

veeaaa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lastik o kadar fark ediyormu. ne marka lastiğin. jant ebatı değiştimi değiştiyse ayarlatman lazım seviste km sapar yoksa
hocam 2 cm geniş performans lastiği taktırdım aracın yol tutuşu çok güçlendi otobanda virajlara çok sert giriyorum artık

meganeomani

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bn dizel bi fluence ile yarıstıgımda 110 hp lik 210 yptı 205 de ben kesti kısaca bnm bva 'nın solugunu xD