fluence kısa far yetersiz aydınlatma

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sinyaller icin fluence araclarimizda hyper flash yapmayan ariza isigi yakmayan led ampul kullanan varsa aldigi urunun linkini atabilir mi? Çinde çok cesit var ama hangisi canbus hangisi ariza yakar belli degil..Sorsan hepsi canbus diyorlar.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sinyallere 8 ohm direnç takman lazım. Dirençsiz çalıştıramazsın. Canbus etkisi bazılarında çalışır çalışmaz ben feedbacklari okuduğumda göremedim canbusla dirençsiz çalışanı olanı ver elbet ama tanesi 70 liradan başlar tanesi 150 liraya kadar çıkar eminsen veriyim linkini ama Fluence lerde direnç istiyor. 4 tane taktım ön ve arkaya bir sıkıntı yok.

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sinyallere 8 ohm direnç takman lazım. Dirençsiz çalıştıramazsın. Canbus etkisi bazılarında çalışır çalışmaz ben feedbacklari okuduğumda göremedim canbusla dirençsiz çalışanı olanı ver elbet ama tanesi 70 liradan başlar tanesi 150 liraya kadar çıkar eminsen veriyim linkini ama Fluence lerde direnç istiyor. 4 tane taktım ön ve arkaya bir sıkıntı yok.
Baymonster direnc falan ugrasmadan yapmak istiyorum ama o zaman da dedigin gibi pahali oluyor..bu taş direnc dedikleri modullerden mi taktiniz?bu direncleri bir de soguyabilmesi icin saca falan sabitlemek lazim bir suru iş :( kullandigin direncin linkini ve sinyal ledin linkini paylasirsan sevinirim..

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
TRY 17.31 30% İndirim | 1 ADET T20 7440 W21W LED Ampuller 3014 144smd led CanBus Hata Yok 1156 BA15S P21W BAU15S PY21W led lamba dönüş sinyal ışığı Yok Flaş
https://s.click.aliexpress.com/e/QVEDn0M

Merhaba arkadaşlar bu üründen alabilirsiniz.
Canbuslı arıza ışığı yakmaz 4 tane kargo ile beraber 90tl geri vites ledleride var.
Ben alıp takmadım ama led xenonum geldiğinde sıra bunlarda 6 tane alıcam 4 sinyal 2 geri lambası için direnç kullanmanıza gerek yok ve tanesi 70tl değil 😊

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baymonster direnc falan ugrasmadan yapmak istiyorum ama o zaman da dedigin gibi pahali oluyor..bu taş direnc dedikleri modullerden mi taktiniz?bu direncleri bir de soguyabilmesi icin saca falan sabitlemek lazim bir suru iş :( kullandigin direncin linkini ve sinyal ledin linkini paylasirsan sevinirim..

Uğraşmadan olmaz. Evet onlardan metale tutturarak taktım.

Dirençler:

TRY 13.53 34ï¼… Off | Fast sending 2PC 50W 6Ohm Car LED DRL Fog Turn Singal Load Resistor for Fix LED Bulb drop shipping
https://s.click.aliexpress.com/e/z7AjeH7

Sinyaller

TRY 7.09 | 1 Pcs BAU15S PY21W Yellow Car LED Bulbs 33 5730 SMD Side Marker Reverse Light Dome Brake Tail Lamp White Yellow For DC 12V
https://s.click.aliexpress.com/e/bmDRsRQh

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
TRY 17.31 30% İndirim | 1 ADET T20 7440 W21W LED Ampuller 3014 144smd led CanBus Hata Yok 1156 BA15S P21W BAU15S PY21W led lamba dönüş sinyal ışığı Yok Flaş

Canbuslı arıza ışığı yakmaz 4 tane kargo ile beraber 90tl geri vites ledleride var.
Ben alıp takmadım ama led xenonum geldiğinde sıra bunlarda 6 tane alıcam 4 sinyal 2 geri lambası için direnç kullanmanıza gerek yok ve tanesi 70tl değil 😊

Olacağını sanmıyorum. Dirençsiz çalıştırabilirsen haber verirsin. Stoplar içinde dener misin?

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ben alıp takmadım ama led xenonum geldiğinde sıra bunlarda 6 tane alıcam 4 sinyal 2 geri lambası için direnç kullanmanıza gerek yok ve tanesi 70tl değil [emoji4]
Direncsiz , ariza isigi yakmadan calisirsa haberimiz olsun biz de alalim..

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
led far ampüllerinin çift renk olan ampülleri var sarı ve beyaz bunlardan takılsa sisli havada sarı ışık normal havada beyaz ışık yansa nasıl kullanışlı olmazmı hepsi bir arada daha iyi olurmu ne dersiniz

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
led far ampüllerinin çift renk olan ampülleri var sarı ve beyaz bunlardan takılsa sisli havada sarı ışık normal havada beyaz ışık yansa nasıl kullanışlı olmazmı hepsi bir arada daha iyi olurmu ne dersiniz
1sene 6500k beyaz led far ampulu kullandim memnun kalmadim..Ozellikle isiklandirilmis yollarda performansi kotu..4300k led siparisi verdim gun isigi renginde.Yolda, geldiginde takip yorumumu yaparim ama 6500k guzel goruntusu var ama iste aydinlatmasi cok kullanisli degil..sislere de 3000k sari alacagim ilerde.

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olacağını sanmıyorum. Dirençsiz çalıştırabilirsen haber verirsin. Stoplar içinde dener misin?

Megane3 araçda canbuslu led sinyal çalışıyor. Fluence ve megane alt yapısı aynı muhtemelen bizim araçlardada çalışıcak.
Canbuslu led sinyal kullanıpda arıza ışığı ve flaş etkisi yapan oldumu ?

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1sene 6500k beyaz led far ampulu kullandim memnun kalmadim..Ozellikle isiklandirilmis yollarda performansi kotu..4300k led siparisi verdim gun isigi renginde.Yolda, geldiginde takip yorumumu yaparim ama 6500k guzel goruntusu var ama iste aydinlatmasi cok kullanisli degil..sislere de 3000k sari alacagim ilerde.

Bende 6000 k xenon sipariş verdim cuma geliyor takacağım bakalim 4300 k ile farki nasil olacak foto çekerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi