nofear64

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuyla ilgili renault müşteri hizmetlerine mail attım. aldığım cevabı aynen yazıyorum
Sn. Mustafa Evran,

Aracınız kilitlendiğinde araç camlarının otomatik olarak kapanması özelliği güvenlik nedenleriyle (istemsiz sıkışma/çocuk güvenliği) araçlarımızdan kaldırılmıştır.
Üretim aşamasında ön hazırlık yapılmamış olması sebebiyle, fabrika çıkışında orijinal olarak bulunmayan bu özelliğin aracınıza daha sonradan kazandırılması mümkün değildir.

Saygılarımızla,
RENAULT Müşteri Hizmetleri

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuyla ilgili renault müşteri hizmetlerine mail attım. aldığım cevabı aynen yazıyorum
Sn. Mustafa Evran,

Aracınız kilitlendiğinde araç camlarının otomatik olarak kapanması özelliği güvenlik nedenleriyle (istemsiz sıkışma/çocuk güvenliği) araçlarımızdan kaldırılmıştır.
Üretim aşamasında ön hazırlık yapılmamış olması sebebiyle, fabrika çıkışında orijinal olarak bulunmayan bu özelliğin aracınıza daha sonradan kazandırılması mümkün değildir.

Saygılarımızla,

Demekki bütün araştırmalarımızın sonucu bu duruma bağlanmış. Yapılacak birşey yoksa diyecek birşey de yok ..

kaos_01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sn. Mustafa Evran,

Saygılarımızla,

mantıklı bir cevap vermişler..yalnız öyle veya böyle..sonuçta işimizi kolaylaştıran artı bir özellikti bu..
fluence i aldığım ilk aydı sanırım camlardan birini açık bırakmışız farkında olmadan..Allah'tan sıkıntı olmadı..megane 2 den kötü alışmışız :)

koleos19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ben de 2014 fluence icon sahibiyim. Benim araçta yok sanıyordum. Megersem manuel kilidi takip 5 saniye boyunca sağa doğru çevirip bekletin sonra arada girip calistirdiktan sonra camları açınca sistem aktif hale geldi. 2 kez kapama tuşuna basinca acik tum camlar kapaniyor. Siz de deneyin derim

koleos19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mantıklı bir cevap vermişler..yalnız öyle veya böyle..sonuçta işimizi kolaylaştıran artı bir özellikti bu..
fluence i aldığım ilk aydı sanırım camlardan birini açık bırakmışız farkında olmadan..Allah'tan sıkıntı olmadı..megane 2 den kötü alışmışız :)

Dedigimi bir uygulayin

samet42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farklı farklı uygulamaları yaptım yine de olmadı. Aracım 2012 Privilege bütün opsiyonlar var far yıkama bi-xenon far sunroof navigasyon tam bej deri döşeme fakat camlar otomatik kapanmıyor hatta arka camlar tek tuşla bile kapanmıyor basılı tutuyorsun.

expercions

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
acıklama

Arkadaşlar ben de 2014 fluence icon sahibiyim. Benim araçta yok sanıyordum. Megersem manuel kilidi takip 5 saniye boyunca sağa doğru çevirip bekletin sonra arada girip calistirdiktan sonra camları açınca sistem aktif hale geldi. 2 kez kapama tuşuna basinca acik tum camlar kapaniyor. Siz de deneyin derim

Merhaba,
2011 Fluence Extreme aracım var konuya biraz yabancıyım.
bana biraz konuyu açıklarmısınız?
Manuel kilidi takıp 5 sn boyunca sağa bekktin derken ? anahtarı şoför kapısına takıp kilidi çevirmektenmi bahsediyorusunuz?

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bende 2011 1,6 16 v bva dyn. var.
kumandadan aracı kilitlerken açık camları kapatamadım.bu özellik yokmu yoksa ayarlanacak bir yermi var.

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapatma anahtarina arka arkaya 2 defa basin..o zaman kapanir..kapanmiyorsa bu ozellik yok demektir aracinizda..