fluence ses sorunu

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar:

Fluence marka aracımın ön kısmından sesler geliyor.(rölantide)plastiğe birşey vuruyormuş gibi. bu sesi arabanın içinden duyuyorum.

Bir şeyi dha merak ediyorum arabayı ilk aldığımda çok ses gelmezdi içeri şimdi epey ses geliyor bunun sebebi ne olabilir?

​Renault Dünyasına hoşgeldin...:)

Aracın garantili değil mi servise götürmeni tavsiye ederim...

Aynen kendin bulamadıysan sesi servise gitmekte fayda var.

bu ses normal degil. Ayrıca aracınız dizelse motorun sesinin degişmesi bir okadar normal :D ama o plastik sesi için servis öneririm. ayrıca içeri ses almasından şikayet edenler için bir yalıtım yapılıyormus suanda onu öneririm ve bir de kaputa keçe koydurmayı unutmayın fiyatı 70 tl keçenin kaput içi. sevgiler saygılar.

Merhaba Arkadaşlar:

Fluence marka aracımın ön kısmından sesler geliyor.(rölantide)plastiğe birşey vuruyormuş gibi. bu sesi arabanın içinden duyuyorum.

Bir şeyi dha merak ediyorum arabayı ilk aldığımda çok ses gelmezdi içeri şimdi epey ses geliyor bunun sebebi ne olabilir?

peki hava sıcakken de aynı ses geliyormu

ben ona hiç dikkat etmedim açıkcası yok öyle bir ses bende araç kaç kmde?

kaza yapmadan önceki akşam da sakin bi yolda giderken arabayı dinleyim dedim konsoldan gıcırtı gibi değişik bi ses geliyordu. yaklaşık 5 dk devam etti daha sonra da kesildi :D

ARACIM 5000KM de.. servise arabyı hangi sıkıntıyla götürdüysem hepsine normal diyorlar. farlar kısılıyor diye göttürdüm normal dediler. En son zaten servisi şikyt ettim bu konu yüzünden

Geri