Foruma yeni katıldım ve Bor hakkında tavsiyem var

memeter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bor katkı sını kullamayı düşünüyorum fakat sahtelerinden sakınıyorum nasıl anlayacağız bilen varmı......

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cumleten hosbulduk. Bor katki maddesini yag degisiminden hemen sonra yaklasik 20 dk motor calistiktan sonra yaga attim. Sonrasinda yaklasik 20 dk ya da 15 km yol yapmaniz gerekiyor ki ben 20 km kadar yol yaptim. Gercektende faydasini gordum. Etkisi uzun soluklu olur insallah. Suan cok memnunum ve gercekten aracima daha cok isindim. Aracin resimlerini ins. Kisa zamanda paylasacagim. Bor katki maddesi yakit icin olanlari da var alirken dikkat etmenizi tavsiye ederim. Yakit icin gerekli oldugunu dusunmuyorum ama yag katkisini kesinlikle oneririm.

Bor power yeni ürünlerinde yağ değişimi ve 20 dk kuralı kalktı haberiniz olsun. yağ değişimi ister olsun olmasın motor sıcak soğuk fark etmez. koyun marşa vurun yola devam edin.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bor katkı sını kullamayı düşünüyorum fakat sahtelerinden sakınıyorum nasıl anlayacağız bilen varmı......

Bor powerın sitesine girip sipariş formu oluşturup güvenle alabilirsiniz. internet sitesindeki kullanım kılavuzunu dikkate almayın. size gelecek ürünün üzerindekini yapın.