Gaz Yememe Rolanti Dengesizliği

inegöllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar yolda giderken birden araba devirden düştü gaz yemiyor gibi bunu bir kaç sefer tekrarladı ışıklarda durduğumda rölanti dengesizliği oldu ve arıza ışığı yaktı... Sanayiye gittim cihaza bağladık gaz pedalında arıza olduğu söylendi bana potansiyometrede sorun var dediler parça değişmesi lazımmmış!!! FİYATI'da 250/320 tl arası. Aynı sorun ile karşılaşan oldumu ve sizcede sorun bumudur bilgisi olan arkadaşlar lütfen acil cvp verirseniz çok memnun olurum sizce ne yapmalıyım_?

NOT: Araçta tüp yok benzinli...

halook06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar yolda giderken birden araba devirden düştü gaz yemiyor gibi bunu bir kaç sefer tekrarladı ışıklarda durduğumda rölanti dengesizliği oldu ve arıza ışığı yaktı... Sanayiye gittim cihaza bağladık gaz pedalında arıza olduğu söylendi bana potansiyometrede sorun var dediler parça değişmesi lazımmmış!!! FİYATI'da 250/320 tl arası. Aynı sorun ile karşılaşan oldumu ve sizcede sorun bumudur bilgisi olan arkadaşlar lütfen acil cvp verirseniz çok memnun olurum sizce ne yapmalıyım_?

NOT: Araçta tüp yok benzinli...
Gardasim aracin modeli motoru neydi

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

inegöllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar koskoca forum kimse neden cvp vermiyor bilgilerini paylaşmıyor ben anlamış değilim hiçmi kimsenin bir bilgi birikimi çevresinden duyduğu yada nebilim önerebileceği yol yöntem tecrübesi yok. lütfen arkadaşlar...