gösterge panelini sökmek

suskun_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bi r konudada bilginize ihtiyacım var şu göstergenin ibresini değişeceğim ama bi türlü yerinden çıkartamadım arka soket ve km telini çıkardım yandaki 2 adet gergi demirlerini de çıkardım altta bulunan 2 civatayıda çıkardım ama yerinden nasıl çıkartacağımı pek anlayamadım torpidoyu sökmeden olmazmı.. bilgisi olan açıklarsa sevinirim

DOKTOR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni dert bendedevar yardım eden olursa sevinirim

suskun_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
adamlar yanlış yönlendiriyo söken oldu açıklayın diyoruz kimse açıklamıyo ben uğraştım çıkartamadım tek çözümü torpidoyu sökmek sökeceğim...

muhammed bıyık

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim bildigim zamanında zarzor sökmüştüm (merkezi kilt sisteminden dolayı) altaki 2 civatayı çıkartıktan sonra ve yanlardaki gerdirmeden kurtarınca sol tarafa dogru çekip çıkartılıyo ( dörtlülerin tuşunu oldugu taraftan ) benim zorlanma sebebim merkezi kilit beynini sol tarafa koymam dı da yalnız km saatı ile topito arası yapıstırılmış olabilir zarar vermeden tornavida ile arası açıla bilir

suskun_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sağolun verdiğiniz bilgiler için hallettim bir yerini kırarım diye göğsü komple söktüm

LY47l0.jpg
[/URL]

7VbEaL.jpg
[/URL][/IMG]

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Hay Allah bir ibre için komple sökmenize gerek yoktu. Gergi demirlerini alıp soketleri söktükten sonra kanırtarak sol alt taraftan çıkarabilirdiniz.

suskun_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla arkadaşım kimse açıklmadı o şekil de çıkarmaya çalıştım olmadı bende bir yeri kırmayım dedim komple söktüm çokta zor olmadı sökmüşken komple bir temizlik yaptım baya toz vardı bu günde yerine taktım çok zor değildi....

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
valla arkadaşım kimse açıklmadı o şekil de çıkarmaya çalıştım olmadı bende bir yeri kırmayım dedim komple söktüm çokta zor olmadı sökmüşken komple bir temizlik yaptım baya toz vardı bu günde yerine taktım çok zor değildi....
Temizlik işi iyi olmus aklinda bulunsun biraz zor oluyor ama oradan cikiyor gosterge. Kiracam diye korkma taş gibi bu arabalarin butun parcalari hic bir sıkıntı olmaz forumda bir ara konusu vardi torosun gosterge panelini sokmekle alakali onu bulamamissin sanirim. Torosun gosterge isiklarina kucuklugumden beri hastayim o tepesinde yanan 3 tane yesil ışığı falan :)

suskun_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağolun arkadaşlar