Gt line metal sticker

safak07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MERHABA ARKADAŞLAR;

bana renault megane gt line logosu gerekli nereden temin edebilirim bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

herkese iyi forumlar...

attachment.php

Fethi

Fethi Beyazay,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende arıyorum ondan hatta bana sadece GT kısmı lazım ama malesef Ebay'dan başka bir yerde bulunmuyor. Bulursan haberim olsun :)

safak07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende arıyorum ondan hatta bana sadece GT kısmı lazım ama malesef Ebay'dan başka bir yerde bulunmuyor. Bulursan haberim olsun :)

fazla bulursam tabi haber veririm ancak pahalı olsun hemen olsun dersen servise bir sor antalyada 350 tl dediler bilgin olsun :)

line ını buldum gt sini bulsan bir yerden yeter :D

http://www.ebay.com/itm/LOGO-RENAUL...3102?pt=JG_FR_Auto_Pièces&hash=item5415f5cc9e

belkide telif hakkı olmasın diye gt resmini koymamıştır.

onları bulalı çok oldu da bana metal olanı gerekli serviste 350 tl civarında okadar parayada degmez diye düşünüyorum

Fethi

Fethi Beyazay,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fazla bulursam tabi haber veririm ancak pahalı olsun hemen olsun dersen servise bir sor antalyada 350 tl dediler bilgin olsun :)

O noktasını bende biliyorum Renault Servisi tam iş yerimin karşısında ama Ebay'dan 50 TL gere fiyatları görünce kazıklanmanın anlamı yok. Şu Ebay ve Aliexpress sayfalarını çözmek lazım :)

safak07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O noktasını bende biliyorum Renault Servisi tam iş yerimin karşısında ama Ebay'dan 50 TL gere fiyatları görünce kazıklanmanın anlamı yok. Şu Ebay ve Aliexpress sayfalarını çözmek lazım :)

katılıyorum çözmek gerek :)