Gtechniq Ürünleri ile boya koruma (34 EK 0680)

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar arkadaşlar,
yaklaşık 2 ay önce aldıgım ürünleri bugün itibariyle finale bağladık

Öncelikle M105 sonrasında M205 uygulandı komple
pasta işlemi bittikten sonra yıkama yapıldı daha sonra IPA ile 3 kere komple silindi

Sonrasında Gtechniq C1 uygulandı ortam sıcaklığı 14-15 dereceydi yaklaşık 7-8 saat bekleme sonrası Exo V2 uyguladık ve 12 saat kapalı ortamda beklettim

2 Gün olarak yaydıgımız bu işlem sonrası muazzam bir parlaklık ve koruma sağladık.

Su baloncukları :
eoVBgk.jpg

Genel parlaklık:

Video:

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun serkan araba süper olmuş kırmızıda parlaklık süper.. Komple zırh kaplama oldu 2-3 yıl kafan rahat eder. Bende fırsatım olmadı daha uygulayamadım duruyor ürünler ama dehşet olmuş özendim şimdi.. Boncuklar şahane. Videoda süper su durmuyor..

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun serkan araba süper olmuş kırmızıda parlaklık süper.. Komple zırh kaplama oldu 2-3 yıl kafan rahat eder. Bende fırsatım olmadı daha uygulayamadım duruyor ürünler ama dehşet olmuş özendim şimdi.. Boncuklar şahane. Videoda süper su durmuyor..
vıdeo bıraz amotör işi oldu zaten akan su pek tazıklı degıldı onunla alakalı ustunde 1-2 damla su kalıyor
daha sonrasında suyu bıraz fazla actım ve uzerınde 1 baloncuk bıle kalmadan akıp gıttı
urunler gercekten muhtesem fırsatını bulunca camlar ıcın aldıgım g4 ve g5 ı de uygulayacagım

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nano konusunda kendini kanıtlamış 1 numara diyebilirim ben çok araştırdım almadan. Klasik waxlar hava cıva bunların yanında. En güzeli tazikli suyla araba tertemiz oluyor ve su kalmıyor arabada , verdiği parlaklık ve uzun süre dayanıklılık hiçbir üründe yok.. Heralde başka yere gidip buna benzer bir nano uygulama yaptırsan 1000 tl isterler.

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nano konusunda kendini kanıtlamış 1 numara diyebilirim ben çok araştırdım almadan. Klasik waxlar hava cıva bunların yanında. En güzeli tazikli suyla araba tertemiz oluyor ve su kalmıyor arabada , verdiği parlaklık ve uzun süre dayanıklılık hiçbir üründe yok.. Heralde başka yere gidip buna benzer bir nano uygulama yaptırsan 1000 tl isterler.

aynen dedıgın gıbı

audi bmw ferrari porsche gibi fırmalar kullanıyor genelde 500€ dan baslıyor fıyatlar

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi zahmet olmazsa kullandığın ürünlerin listesini kullandığın sıraya göre daha marka model detayı vererek yazabilirmisin?:soru

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gtechnic urunler ama oncelikle araca komple pasta yapip boya yuzeyini kusursuz hale getirip sonrasinda bu urunleri uygulamak lazim
Pasta icin meguiars m105 ve m205 kullandim sonrasinda 2 veya 3 kere ipa ile yuzey uzerinde pastanin biraktigi yag tabakasini mf bezle sildim
En son mesaketli olanida gtechnic c1 ve exo v2 dir
C1 uyguladiktan sonra ortam sicakligina gore 3 ile 12 saat arasi c1 in boya yuzeyknde kalmasi lazim en son olarakta exo v2 dedigimiz su kaydirici ozelligi olqn urunu 2 kat uygulayarak islemi bitiriyoruz son asamadan sonra yine ortam sicakligina gore exo nun boya yuzeyi uzerinde 5 12 saat arasi kalmasi gerekiyor sonra islem bitiyor

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler abi:eyv

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Serkan İlk Günkü Gibi Olmuş Araç , ALLAH Kaza Bela Vermesin .. Plakalik İptalinide Yap Arabanin Kötü Duruyor :eyv :eyv

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermesin. Sağlıkla bin kardeşim.