help ?

ozgursenay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ampül takıcam,farlar zaten bi-xenon,sisleri yakınca sarı bozuyo :D sisler de beyaz olsun istedim ;)

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence istemeyin saten farlar 30 sn sonra sarıya dönuyor :)) tavsiyem hiç ellemeyin elliyosanızda komple sis far uzun park hepsini yapın ?

TÜRKMEN

Yekta Tolga TÜRKMEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
farlar nasıl sarı oluyor yunus :D bixenon farlar sarı yanmazki sana öyle geliyordur 4350k oldugu için günışıgı renginde yanar ve ayrıca içindeki park ampülü sarı oldugu için oda bozabilir rengi en iyisi onuda beyaz yapmak :eyv

ozgursenay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayır farlar ne gunes ısıgı ne de sarı yanıyo...bıldıgın beyaz yanıo 4350 K yani :D :D 30 sn ye snra faln sarı olmuyo dewamlı beyaz :D

TÜRKMEN

Yekta Tolga TÜRKMEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende ona şaşırdım zaten :D dedim nasıl olur hehe

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi bana aşagı inip video çektirtmeyin beylr :)) kulladıngım arac akşamları denedim okadar ilk yandıgnda 8000 k olarak mavi çıkıyor sonra beyaz sonra sarı alın size farlardan bir resim ??? bekleyin sarımı beyaz mı görun :)

ozgursenay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben sis farları için 2 adet H11 ampül sipariş weriyorum o halde :D :D park lambaları için de led takıyım en iisi sarı yanmasın onlar da beyaz led ii gider :D

TÜRKMEN

Yekta Tolga TÜRKMEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sizin araç hangi versiyon?
şimdi bana aşagı inip video çektirtmeyin beylr :)) kulladıngım arac akşamları denedim okadar ilk yandıgnda 8000 k olarak mavi çıkıyor sonra beyaz sonra sarı alın size farlardan bir resim ??? bekleyin sarımı beyaz mı görun :)

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence verme dostum :)) sonra pişman olursun :)=

ahada aracımın farlarının resmi ne beyaz nede sarı ikisinin arasındaki renk :)) sislerde aynen böle çok iyi biliyom öünkü akşam sırf denemk için açıp inip baktım

TÜRKMEN

Yekta Tolga TÜRKMEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen kardeşim ver sen siparişleri led de ver sipariş bari hazır elin deymişken
ben sis farları için 2 adet H11 ampül sipariş weriyorum o halde :D :D park lambaları için de led takıyım en iisi sarı yanmasın onlar da beyaz led ii gider :D