Hız sabitleyici taktırmak için 2004-2005 HB 1.5 veya 1.6 model Şase numarası yardım

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepimizden iyi oldu seninki eline sağlık oldu harbi orjinal oldu

halil1309

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu sabırsızlıkla takip ettim :) Mutlu sona ulaşmana sevindim.Bu yaptığın uygulamayı abilerimizinde dediği gibi ayrı bir konu olarak detaylı bir şekilde bizlerle paylaşırsan en azından kendi adıma konuşuyorum uzun yola çok giden birisi olarak bana çok fazla yardımcı olursun :)

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar.. ;)) hersey tam istediğim gibi oldu. Daha fazlası olamazdı. Döner kondaktörü çıkma yerine sıfır aldım. Böylelikle sorunlarıda en aza indirdim

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim. Arkadaşlardan sabit konu olarak almalarını istedim yeni açtığım konuyu ama çok yardımcı bir paylaşım olduğunu düşünmediler sanırım.

mismail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araç fransız üretim acaba tesisat hazırmıdır.Sadece düğmeleri alıp beyinden aktifleştirme yapılması yeterli olur mu?

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuyla ilgili sabit olarak açtığım konu var. Detaylı resimde koydum. Eğer ki direksiyonun Sol tarafındaki reosta yani far yuksekligini ve gösterge parlakligi ayarlayan butonuna olduğu kapağı sokersen orada ekstra boşta soket varsa tesisatın var demektir. Bu durumda orjinal benim gibi olmasın diyorsan hız açma kapama ve direksiyondan hız arttırma tuşlarını alman ve aktif ettiren yeterli olacaktır. Farklı bir yere montaj yaptirabilirsin.

Tesisatının %99 da vardır aracınız dynamique

http://www.renaultfanclub.com/showthread.php?t=79922
buradan bakabilirsin

Son düzenleme:

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada istanbuldaysanız montajı yaptırdığım kişi yardımcı olabilir. Bakıp kontrol etmesi için

yedcor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence alma derim bu şekilde yapabilirsin yada orjinal düğmeleri kullanabilirsin
866dbb7d10102a8675306f52251ed4c9.jpg
bunu nerede yaptırabiliriz?

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunu nerede yaptırabiliriz?

Merhaba,

Buradaki II ve I tuşlar ile hız sabitleyici aktif hale getirebilirsin ama hız arttırma ve azaltmak için kullanılan tuşlarda dirençler mevcut. Bu dirençler olmadan çalıştıramazsınız.