Hy 6023 Arka Difüzör Takıldı...Farklı Oldu

Çıkartdım Arkadaşlar Eskisi Gibi Orjinal Takdım :)

bu renkte hoş olmuş.. Orijinal rengide güzel olurdu gride.. Hertürlü 10 numara ;)

Valla bence böyle çok daha güzel olmuş Murat abi ters takınca biçimsiz duruyordu, kırmızı bu şekilde de yakışmış hem gayet uyumlu bence renk tutmaması altta kaldığı için pek sorun da değil :)

İste bu şimdi süper oldu iste :) difüzörü nerde yaptirmistin sen

Sanayi İşi Fön Makinasıyla Arkasını Az Bişe Isıtın Sökülüyor Çift Taraflı Bant İle Tutturulmuş Zaten
Tavsiye için teşekkürler bende misina ile sökmeyi planlıyordum. Fon makinası ile deneyeyim bakalım bende

Valla bence böyle çok daha güzel olmuş Murat abi ters takınca biçimsiz duruyordu, kırmızı bu şekilde de yakışmış hem gayet uyumlu bence renk tutmaması altta kaldığı için pek sorun da değil :)
Sagolasin kardesim ben degisiklik olsun istedim egzostlarin icden cikmasi hosuma gitmisdi ama parca tamoinun son uclariba kadar gitseydi o zamab olurdu bolede iyi oldu

İste bu şimdi süper oldu iste :) difüzörü nerde yaptirmistin sen

Sahibindende clio 4 difuzor yazin cikiyor ilani

heh sımdı boyle daha sexyyy .:D yanlız buda piano black olmak ıstıyor abı acılllındenn
abicim bunu piano black yaptıkdan sonra bi anlamı kalmazki.orjinal yeri zaten aynı böle piano black :)

Geri