ICON 1.5 Üzerinde değişiklik Yapmak

cnkr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar,
KADJAR ı geçen hafta Perşembe günü aldım.
İzlenimlerimi ve eksiklikleri yazmak ve yorumlarınızı almak isterim.

Yakıt Tüketimi = Arabayı Ankara'dan aldım.Dolayısıyla depoyu Ankarada fulledim ve İstanbul'a geldim.İstanbul'dan Yalova Armutluya gittim geldim.Körfezi dolaştım özellikle, dönüşte Pendik Kaynarca'da ışık yandı ama daha giderdi.Sonuç itibari ile bir depo ile 900 KM yaptım.Hava şartlarıda Ankara karlı yağmurlu idi.

Performans = Sollamaya çıktığınızda araba bana güven verdi.Kendini toparlıyor. Süratli durumlarda araba size güven veriyor.

Eksiklik ve Ekleme yapabilirmiyiz.

Dış aynalar araba kilitlendiğinde otomatik olarak katlanmıyor.Bunun katlanması çok şık olurdu .

İç dikiz aynası eski sistem gece otomatik kararanlardan değil bu çok basit olmuş bu seviyede bir arabaya. Otomatik kararan dikim aynası sonradan takılabiliyor mu ?

Sis farları , Arabanın bütün aydınlatma sistemi BEYAZ LED olarak yapılmış ama sis farlarını SARI ışık yapmışlar. Bu sis farları değiştirilebiliyor mu

2 kere geri vitese geçilmesine rağmen geri görüş kamerası aktiflenmedi

1 kere Hareket halindeyken sensörlerin takılmasından ötürü uğultu olan ses çıktı kendiliğinden gitti.

R-Link i hiç yazmıycam herkese dert olmuş zaten qw

En son olarak OCAK ayında bir update gelecekmiş bunun tarihi tam olarak biliniyormu ?

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar,
KADJAR ı geçen hafta Perşembe günü aldım.
İzlenimlerimi ve eksiklikleri yazmak ve yorumlarınızı almak isterim.

Yakıt Tüketimi = Arabayı Ankara'dan aldım.Dolayısıyla depoyu Ankarada fulledim ve İstanbul'a geldim.İstanbul'dan Yalova Armutluya gittim geldim.Körfezi dolaştım özellikle, dönüşte Pendik Kaynarca'da ışık yandı ama daha giderdi.Sonuç itibari ile bir depo ile 900 KM yaptım.Hava şartlarıda Ankara karlı yağmurlu idi.

Performans = Sollamaya çıktığınızda araba bana güven verdi.Kendini toparlıyor. Süratli durumlarda araba size güven veriyor.

Eksiklik ve Ekleme yapabilirmiyiz.

Dış aynalar araba kilitlendiğinde otomatik olarak katlanmıyor.Bunun katlanması çok şık olurdu .

İç dikiz aynası eski sistem gece otomatik kararanlardan değil bu çok basit olmuş bu seviyede bir arabaya. Otomatik kararan dikim aynası sonradan takılabiliyor mu ?

Sis farları , Arabanın bütün aydınlatma sistemi BEYAZ LED olarak yapılmış ama sis farlarını SARI ışık yapmışlar. Bu sis farları değiştirilebiliyor mu

2 kere geri vitese geçilmesine rağmen geri görüş kamerası aktiflenmedi

1 kere Hareket halindeyken sensörlerin takılmasından ötürü uğultu olan ses çıktı kendiliğinden gitti.

R-Link i hiç yazmıycam herkese dert olmuş zaten qw

En son olarak OCAK ayında bir update gelecekmiş bunun tarihi tam olarak biliniyormu ?

Gece otomatik kararan ayna baska bi pakette var. Sis farlari butun araclarda saridir zaten, beyaz sisli havalarda önünüzü gostermez, ama beyaza cevirebilirsiniz istiyorsaniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1- Dış aynalar için servis dışı çözüm önerisi var ama onun da devamlı olarak elektrik yemesi söz konusu imiş,
2- Kararan İç dikiz aynası benim aldığım pakette var ve de çok başarılı
3- Sis farları Karacamelih arkadaşın da yazdığı gibi sarı olursa daha iyi görüş sağlar. Onu da isterseniz değiştirebilirsiniz.
4- Geri vites de şu ana kadar her hangi bir uyumsuzluk olmadı
5- Hareket halinde sensör takılması başka arkadaşlarda da olmuştu. Galiba servis de elden geçmesi gerekiyor
6- RLink'i Mais'e mesaj atarak aktif hale getirdim. Forumda bununla ilgili arkadaşlarımızın güzel çalışmaları var ve inceleyip sonuca varırsınız. Sadece şu anda Trafik durumu yok.
Güle güle kullanın...:)

ahmet.ozturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimkinde otomatik araran dikiz aynası var. Bende çok beğendim yolda güven veriyor. Sis farlarının sarı olmaası daha iyi göruş sağlıyor diye düşünüyorum. Tabiiki arzu ederseniz değıştirebilirsiniz. Bende geri viteste bir sorun olmadı kamera aktif ti her seferinde. R link te bir sorun yaşamadım. Yakıtı evet bende kırmızı ışık yanana kadar 920 km gittim. Bence aynalara o kadar takılmamalısınız. O değilde benim için Kadjar a yakıştıramadığım eksik ; arka bölümde havalandırma bölümlerinin olmaması. Tüm kullanan arkadaşlara kazasız sürüşler dilerim.

doctors03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimkinde otomatik araran dikiz aynası var. Bende çok beğendim yolda güven veriyor. Sis farlarının sarı olmaası daha iyi göruş sağlıyor diye düşünüyorum. Tabiiki arzu ederseniz değıştirebilirsiniz. Bende geri viteste bir sorun olmadı kamera aktif ti her seferinde. R link te bir sorun yaşamadım. Yakıtı evet bende kırmızı ışık yanana kadar 920 km gittim. Bence aynalara o kadar takılmamalısınız. O değilde benim için Kadjar a yakıştıramadığım eksik ; arka bölümde havalandırma bölümlerinin olmaması. Tüm kullanan arkadaşlara kazasız sürüşler dilerim.

ön yolcu ve sürücü koltuklarının altına baktınız mı? Arka havalandırma o şekilde yapılmış. Sanırım ayaklara verdiğinizde arkayada vermiş oluyorsunuz.