İlk bakım - 10bin bakımı!

mhmmtylmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 aracım için ocak ayında 450 tl ödedim. İlk bakım için fiyat normal hayıtlı olsun :)

Atakan1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese iyi günler iyi forumlar diliyorum bi sorum olacak 2015 clio 1.2 benzinli joy arabam. bugunlerde arabamı bakıma goturmem gerekıyor zamanı geldi konyada renault plaza 490 lira bakım fiyatı verdi bu normal mi bilgisi olan arkadaşlardan bir fikir bekliyorum yada alternatif önerisi, şimdiden teşekkürler.

Merhaba aynı aracı kullanıyoruz. İstanbul acar dan 425tl fiyat aldım. Hatta serviste bakımda şuan. Fren balataları ile 490 fln olacak sanırım.

Atakan1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk bakımda filtrelerin ve yağ değişiminin haricinde servisler inşallah rot fren vs adam gibi bakarlar ama hiç zannetmiyorum. Sizi bilmiyorum ama istanbulda gittiğim hiç bir servisten memnun kalmadım. Ancak sert yapınca yola geliyor ustalar. İlla bir sert yapman gerekiyor ypksa hepsi laçkalaşmış or.....lar gibi gevşe gevşe hareket ediyorlar !!

hknylmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1,5 dci için 60,000 bakımına 400 TL dediler. Ben garantiden çıkmayı düşündüğüm için Mobil ile görüştüm. RN720 onaylı Mobil formula F yada P dediler anlayamadım 5W-30 yağ koyucam. Bosch marka olarak filtreleri araştırdım. Hava filtresi - Yağ filtresi - Polen filtresi toplamda 65 TL fiyat verdiler.