İstanbul İçin Buluşma Vakti!!

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
sayı çok önemli değil... katılım olması yeterli... ayrıca gelmek isteyıp gelemeyenler de katılmış sayılır... demoralize olmaya gerek yok... maksat gönüller bir olsun, muabbet olsun... güzel buluşmalar... :eyv

Son düzenleme:

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sayı çok önemli değil... katılım olması yeterli... ayrıca gelmek isteyıp gelemeyenler de katılmış sayılır... demoralize olmaya gerek yok... maksat gönüller bir olsun, muabbet olsun... güzel buluşmalar... :eyv

bu tarz organizasyonlar kaynaşma, uyum ve motivasyon kaynağı abi:eyv

afiyet olsun katılımcılara, şimdi keyif çaylarını içiyorlardır:)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kahvaltıdan şimdi geldim,çok keyifli bir ortamda ailelerimizinde katılımıyla renklenen bir organizasyon oldu,bugün pazar ve herkesin özel işleri olması nedeniyle buluşmamızı 12.30 da sonlandırdık.
Katılan herkese ve gelemeyipte gönlü bizimle olan dostlarımıza teşekkür ederim,fotoğrafları birazdan eklerim...:eyv

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kahvaltıdan şimdi geldim,çok keyifli bir ortamda ailelerimizinde katılımıyla renklenen bir organizasyon oldu,bugün pazar ve herkesin özel işleri olması nedeniyle buluşmamızı 12.30 da sonlandırdık.
Katılan herkese ve gelemeyipte gönlü bizimle olan dostlarımıza teşekkür ederim,fotoğrafları birazdan eklerim...:eyv

fotografları görünce bizde orda olmuş kadar oluruz abi:eyv

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buluşmaya gelenlere teşekkür ederim. Keyifli sohbetler oldu :)
Murat abiye teşekkürlerimi sunuyorum sütlüceye kadar bıraktığı için arabasının maşallahı var öyle bir kaçış görmedim ben :)