İstanbul'dan selamlar!

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
teşekkürler, henüz 1 hafta oldu, kirlenince sevindim bile bir süre yıkatmayayım diyorum, ilk çizikten sonra fotoğrafını ekleyeyim en iyisi, insan inanmıyorum dese de yeni olunca batıl inançlar beliriyor zihinde:)
​Fotoğraftan nazar değmez merak etmeyin...:eyv

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler hepinize.

manuel vites iyidir. tercihiniz dogru olmus bence.. zaten yeni duzenleme var otomatik icin B1 ehlyeti gerekli :eyv

Ben ağır bir trafik kazası geçirdikten sonra çok evhamlı olduğumdan bu yaşa kadar araç edinemedim. Manueli tercih etme nedenim de, manueli kullanamazsam kendimi sanki nasıl diyeyim aslında ben araç kullanamıyorum kullanır gibi yapıyorum hissedecektim ve yine korkacaktım. Bir de manuelde aracın devrine vb alışınca otomatikte arıza çıkarma oranı azalıyormuş insanın sanırım.

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​aramıza hoş geldiniz keyifli forumlar :eyv

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler!

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gecmis olsun .. korkuları yenmenin tek yolu korkularla yuzlesmektir..umarım kısa zamanda yenersiniz korkularınızı. bayan olarak belki otomatik vtes daha kolay olabilir ama manuel viteste hersey sizin ellerinizde.. bana gorede daha zevkli artı yakıt tasarrufuda cabası .. Daha cok artı sayılabilir.. burda gordugunuz goreceginiz araclardan sonra nazar olayınıda kafanızdan sileceksiniz. nice araclar var arkadaslarımızda. .. aktif olun yeterli..

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Forumda hem moderatörümüz olan hemde gerçek hayatında İmamlık yapan arkadaşımızdan duydum bunu...:)

:) şaka bir yana aslında fotoğraf olayı iyi fikir, çünkü bu haliyle kalmayacak,malum istanbul trafiğinde, otopark kıtlığında... en azında zamanında böyle güzeldi, çiziksiz, vuruksuzdu diye hatırlarım:D

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
:) şaka bir yana aslında fotoğraf olayı iyi fikir, çünkü bu haliyle kalmayacak,malum istanbul trafiğinde, otopark kıtlığında... en azında zamanında böyle güzeldi, çiziksiz, vuruksuzdu diye hatırlarım:D
Bekliyoruz o halde...:eyv

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz..