İstanbul'dan selamlar!

dulger58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoş geldiniz..................

reis64

Mustafa Fındıklar,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz keyifli forumlar çiğdem hanım

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramızda 16 yaş olduğu için abla desem alınmazsınız heralde :)
Hoşgeldin Çiğdem abla, aktif kalman dileğiyle keyifli forumlar dilerim :)

Kerem Mert

Kerem Mert BERBER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ailemize Hoşgeldin Çiğdem Abla,bayan üyelerimiz ablalarımız var ancak şuan çok aktif olamıyorlar gökhan abinin dediği gibi aktif olarak bunları görebilirsiniz :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoş geldiniz, keyifli forumlar..

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Hepinize teşekkürler! Aracımı servisten aldım, park sensörü ve alarm takıldı. PArk sensörü denen şey ne güzel icatmış, her kuruşu helal olsun:D
Veee... Servis dönüşü 5-10 dakika dur kalk denemesinde sadece debiryajla -hafif yukarı eğimde- başarabildim, ama dik eğimde gazla oluyor, ne yapalım o kadar gaza dokunurum artık, trafikte ve forumda aktif olmak dileğiyle:D

Aramızda 16 yaş olduğu için abla desem alınmazsınız heralde :)
Hoşgeldin Çiğdem abla, aktif kalman dileğiyle keyifli forumlar dilerim :)

Estağfurullah, yaş itibariyle artık arkadaşlarımın çocuklarından "teyze" denmesine bile alıştığımdan abla inan çok daha iyi geliyor:)

Ailemize Hoşgeldin Çiğdem Abla,bayan üyelerimiz ablalarımız var ancak şuan çok aktif olamıyorlar gökhan abinin dediği gibi aktif olarak bunları görebilirsiniz :)

Hoş bulduk, aktif bir üye olacağımı umuyorum, daha önce araştırmalarda çok forum taradım, ancak aracı almadan üye olmadım hiçbir yere, artık renault'tayım inşallah uzun seneler:eyv

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepinize teşekkürler! Aracımı servisten aldım, park sensörü ve alarm takıldı. PArk sensörü denen şey ne güzel icatmış, her kuruşu helal olsun:D
Veee... Servis dönüşü 5-10 dakika dur kalk denemesinde sadece debiryajla -hafif yukarı eğimde- başarabildim, ama dik eğimde gazla oluyor, ne yapalım o kadar gaza dokunurum artık, trafikte ve forumda aktif olmak dileğiyle:D
Bence gaza dokunmadan kaldıracağım diye uğraşmayın, kaç sürücü gaza dokunmadan kaldırmaya çalışıyor ki?
Üstelik arkanızdaki aracın güvenliğinide riske atmamış oluyorsunuz, azıcık dokunmadan bişey olmaz kanımca :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

Bence gaza dokunmadan kaldıracağım diye uğraşmayın, kaç sürücü gaza dokunmadan kaldırmaya çalışıyor ki?
Üstelik arkanızdaki aracın güvenliğinide riske atmamış oluyorsunuz, azıcık dokunmadan bişey olmaz kanımca :)

Derste dizel araçla öyle alıştığımdan belki de daha güvenli geliyor, gerçi hafif dokununca araç ileri atmaz sonuçta diyor sözlüm ama gelin bir de bana anlatın:) debriyaj freniyle park vb çok rahat gelmişti bana, sonuçta bir de gaza basmadan hani, ama dediğiniz gibi fazla takmamak lazım sanırım, zamanla iyice alışırım herhalde. En azından gazla sorunsuz çalıştırabiliyormuşum onu gördüm, benzinli araç olduğunu unutmamam gerekiyor galiba:)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Derste dizel araçla öyle alıştığımdan belki de daha güvenli geliyor, gerçi hafif dokununca araç ileri atmaz sonuçta diyor sözlüm ama gelin bir de bana anlatın:) debriyaj freniyle park vb çok rahat gelmişti bana, sonuçta bir de gaza basmadan hani, ama dediğiniz gibi fazla takmamak lazım sanırım, zamanla iyice alışırım herhalde. En azından gazla sorunsuz çalıştırabiliyormuşum onu gördüm, benzinli araç olduğunu unutmamam gerekiyor galiba:)
Aynen öyle, birde gaza basmadan debriyaj kullandığınız takdirde daha uzun süre debriyaj kullanmış olacaksınız.Buda baskı balatanın çabuk bitmesine yol açar.:)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

Aynen öyle, birde gaza basmadan debriyaj kullandığınız takdirde daha uzun süre debriyaj kullanmış olacaksınız.Buda baskı balatanın çabuk bitmesine yol açar.:)

Kulakları çınlasın hocam zaten balataları çabuk halledeceğimi söylemişti, her şey iyi hoş şu frende sürekli ayak tutmak neyin nesi derdi ışıklarda beklerken:D e tabii bir de kavramayı hazırlıyordum kalkışa hazır olmak için:)