İzmir'de 60.000 bakımı için uygun servis?

murlofh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim. 2011 model Kangoo 2 105 bg kullanıyorum. 60.000 bakımına götürücem, başlarda Ermat'a götürmeyi düşünüyordum fakat birçok tanıdığım çok ilgisiz olduklarını söyledi. Renault Mais Bornova'ya gitmeyi düşünüyorum. Sizce orası iyimi? İzmir'de başka önerebileceğiniz servis varmı?

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renoto ile yaşar motorlu araçlar da iyidir

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaşar iyidir, ilgilidir. Diğerini bilmiyorum

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renoto izmirin eski servislerinden biridir. Sorun yaşamazsınız. Hatta hasar konusunda da iyidirler

murlofh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaşar iyidir, ilgilidir. Diğerini bilmiyorum

Cevabınız için teşekkürler. Bu ilgi meselesine bu kadar önem vermemin sebebi arabamda trim sesleri olması. İlgisiz ve özensiz iş yapan bir servisin bunlarla gerektiği kadar uğraşacağını sanmıyorum.

tuky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim ermatta indirimimiz olmasına rağmen bazen işçiliğide beleşe de yaptıkları oluyor ama megane 3gtyi ermattaki servis müdürü sonel bey yaşara geçmiş bizde yaşara gönderdik. Şirkete aldığımız arabalarıds artık özel servisde orjinaliyle değiştiriyoruz ama ermatta gayet ilgili

Sent from my iPhone using Tapatalk

tuky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Karabağlar sanayisinde çakır auto service var sahibi saygılı temiz genç anadolu çocuğu içinde azıcık gençlik sersiliği var ama saygılıdır elide iyidir 0km 118i makyajlı kasa arabamın ilk servisini ona mı yaptırsam özgörkeyemi diye terettüt ediyorum[emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk