JA/Kangooya ikinci geri vites ampulü ve ön park ampüllerini çift duy yapma

Emre3434

Emre Uğurluel, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İkinci geri vites ampulü hep bende ütü meselesiydi.:ütü Bugün ensar kardeşim sayesinde bu ütü meselesinide hallettik. Bonus olarak ön park ampüllerinin ikinci duyunuda aktif hale getirdik. Emeğine sağlık kardeşim.

Sağ stobun aşağıda kırmızıyla işaretlediğim geri vites kablosundan sol stobun soketine tesisat çektik.

Ve sonuç

Renault tarafından çift duy olarak takılan ancak tek duyu aktif olan ön park ampüllerinin ikinci duyunuda aktif hale getirdik.

Buda bonus

Son düzenleme:

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gayet güzel olmuş

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ensar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bişey değil kardeşim güzel bi buluşma oldu güle güle kullan.

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bişey değil kardeşim güzel bi buluşma oldu güle güle kullan.

Hocam seni yakalamışken sorayım bende önlere led bağlayacağım fakat elektriği nereden alacağım resim varsa çok daha süper olur.Araç aynı 2011 yeni kangoo extreme

Daha önce Yeni Kangoo gündüz farı aktif etme konusunda röle için elektrik aldıkları kutuyu biliyorum fakat nasıl sökülecek oradan alttan bir soket çıkarmışlar oradaki gri kablo gibi (Akünün yanındaki kutudan üstünü açınca altta bir kutu daha var pek çıkacak gibi durmuyor.)

Benim amacım araç çalışınca ön ledleri yakmak mümkünse farları açınca sönsün ama o kadar önemli değil çalıştığı sürece yansa yeterli AMA elektriği nereden alabilirim ölçü aleti vs var :) İstanbulda değilim olsa bende Papaz Köprüsündeydim :)

Birde ön parkları aktif etme resimleri olsa iyi olurdu örneğin arka lamba için soket ve yeri çok güzel olmuş teşekkürler :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Emeğinize sağlık gençler...:eyv

ensar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hocam seni yakalamışken sorayım bende önlere led bağlayacağım fakat elektriği nereden alacağım resim varsa çok daha süper olur.Araç aynı 2011 yeni kangoo extreme

Daha önce Yeni Kangoo gündüz farı aktif etme konusunda röle için elektrik aldıkları kutuyu biliyorum fakat nasıl sökülecek oradan alttan bir soket çıkarmışlar oradaki gri kablo gibi (Akünün yanındaki kutudan üstünü açınca altta bir kutu daha var pek çıkacak gibi durmuyor.)

Benim amacım araç çalışınca ön ledleri yakmak mümkünse farları açınca sönsün ama o kadar önemli değil çalıştığı sürece yansa yeterli AMA elektriği nereden alabilirim ölçü aleti vs var :) İstanbulda değilim olsa bende Papaz Köprüsündeydim :)

Birde ön parkları aktif etme resimleri olsa iyi olurdu örneğin arka lamba için soket ve yeri çok güzel olmuş teşekkürler :eyv

biz park lambasına sadece arkadan lehim attık senin dediğin şekilde olurda baya uzun iş bizim yaptığımız lamba çift duylu olduğu için lehim atıp diğer devresinide tamamladık yani yine park lambasına bağlı ama acaip ışık oluyo:eyv eski hali çok az ışık veriyo

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Elinize Saglik Bu Kac Oldu Bilmem Ama Geri Vites Lambasi Tek Kangoo Kalmayana Kadar Devam ;)

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki Ledler için nereden elektrik çekebilirim :)