Kabutta arma ustundeki egiklik

fzt66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilmiyorum bende anlamadım kaputu bir veya iki defa açmışımdır simdiye kadar elle bastırmışta olabilirim fakat bu arabada elle bastırmayla bu olay oluyorsa çıt kırıldım bir yapısı var demekki.
boyasız düzeltme nasıl yapılıyor vakum falanmı yoksa bildiğimiz kanırtma yöntemimi bu olayı servis yaparmıki??

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim gördüğüm yanlış olabilir ama kaputun bitim yerindeki logoyu çerçeveleme yani belirginleştirme kısmı araç beyaz olduğundan görmek daha da zor oluyor varsa göçük

ayhan_301

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendede aynı durum var yaa:(

memo_16

Bilgi Girilmemiş
valla hocam arma üstünde normalde ince bi çizgi var ambleem şeklide fakat extradan bi göçük varsa beyaz boya olduğundan göremiyorum anca yakından anlayabilirim bende fakat eğer aldığınızda böyleyse araç gidin bir aldığınız yere gösterin nakliyat sürecinde bişey olduysa olmuştur yada bayiye geldiğinde fabrikada böyle bişey olması imkansız çünkü neyin nasıl işlediğini ve olduğunu çok iyi biliyorum ve kaputta kolay kolay göçmez fakat o kısım hem daha uç hemde kıvrımlı bir yüzey olduğundan darbelerde kolay çökebilir, yoksa mukavemet bakımından dayanıklı yani ben biliyorum :D

hkader

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım aynı problem bende de var servise götürdüm üzerine biri oturmuştur dedi çok hassasmış :soru

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araç clio 2, aynı yeri kamyoncu bir arkadaş kaputu elle kapatmak istedi ve aynen avuç içi gibi çöktü,sonra kaportacı vantuzlu birşeyle çektirdi ama tam düzelmedi yüzde 80 düzeldi..

ewrenererdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginctir bendede aynı yerde aynı olay mevcut. Baslarda çökmeden etmiştim ama sonra yolda park etmiş alev bi clio 4 U inceledim onda da aymı yerde sorun vardı sonra anladım ki bu da kronik bir sorun bütün cli4 şer bunu tadacaklar:) ben kaputunun en önüne şerit halinde karbon çektirdim tavsiye ederim cok guzel duruyo

baristugsal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gocuk falan degil meraklanmayin :) logoyu belirginlestirmek icin yapilan ufak birsey ustune oturmakla o kadar egilmez oyle olsa simdiye kadar benim on kaput degismesi gerekirdi..

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
üşenmedim senin için araştırdım

1358052896-the-new-clio-4-at-renault-showroom-on-the-champs-elyses_1722295.jpg

photo-nouvelle-renault-clio-4_025-1000x500.jpg

Senin aracında üretim hatası olabilir malesef