Kadjar taban izolasyon

Cezzar38

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun

serdar 79

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkur ederim arkadaslar uygulama maliyeti banada cok dusuk geldi aracin altina egilip soyle baktim ama uygulama oyle cok itinali gelmedi tabi gorebildigim kadariyla ciplak yerler puturluydu ama iygulama oncesi israrla soyledim atma olmasin diye uyardim kesin atmayacak dedi faturasoni aldim naskl olsa ilk ikinci bakimda muhattab olacagiz bende kontrol edecegim

serdar 79

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnanlardaki arkadasa uyarisi icin tesekkurler bu arada araci 2. Defa servise soktum ve islemi tekrarlattim ayrica estetikten sorumlu bayan sagolsun uygulamada aracin yaninda bulunup fotograflarini cekip banada gosterdi davlumbazlarda kaplandi

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kısmet olursa aracımı yarın alacağım. Serdar beyin uyarısını dikkate alarak pütür kaplama iç-dış koruma sıkı pazarlık ile 500 TL karşılığında anlaştım.
Detay Renault

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar bende kadjar icon 1.5 dci manuel vites aracımla aranıza katıldım aracı geçtiğimiz cuma günü aldım 550 km dir şehir içidışı dolasıyorum bu aracı seçmemdeki en önemli nedenlerden biri altının yerden yüksek olusuydu sayfiye deniz kenarı yerlerde yani bozuk zeminlerde bolca dolaştığım için faydalı bi durum ancak dün denizde arac yuksek bir yerdeyken söyle bi altına bakayım dedim saskına döndüm aracın tabanına pütür denilen katmanın sıkılmadığını gördüm bilenler bilir bu satın aldığım 4. sıfır araç ama ilk defa bunun görüyorum mecburen bu gün maise gidip altını serviste pütürle kaplatmak zorunda kaldımm neyse çok uzttım alacak arkadaşlar aldığınız gün mutlaka alt izolasyon yaptırın aracın altı resmen çıplak sac yoksa bir kaç yıl içinde çarpan taşlardan pas lekeleri görmeniz kaçınılmaz
bunun dışında araç çok keyifli sessiz 550 km nin yakıt ortALAMASI ŞU AN 4.2 LT Kİ HARİKA SORULArınız olursa cevaplamaya çalışırım
Biz kadjar Türkiye olarak Renault müşteri hizmetlerine ve şikayet var com aracılığla inceleme başlattık 4077 sayılı tüketici haklarının korunması kanunun 4. maddesine göre satın alınan mal kusurludur.Değerlendiriyormuş Renault bakalım sonuç ne olacak.

serdar 79

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bravo elimizden gelen destegi hepimiz gostermeliyiz bu konuda arac sahibi arkadaslar sizlerde aracin altina bir bakarsaniz arac şase uzeri yedek lastik havuzu on camurluk ici gorunen daha bircok yerde dacialarda bile olan kalin putur tabakasinin olmadigini goreceksiniz mantikli bi aciklamasini bulamiyorum yuksek filan demeyin sonucta ne kadar yuksek olursa olsun aracinxalti kisin camurla kaplanir hele karli yerlerde yola atilan tuzun neler yapacacagini dusunurseniz cokta uzun olamayacak vadede pasli bir kadjariniz olabilir

abbmemoli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam bugun benım araca yaptılar 5 saat surdu

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz kadjar Türkiye olarak Renault müşteri hizmetlerine ve şikayet var com aracılığla inceleme başlattık 4077 sayılı tüketici haklarının korunması kanunun 4. maddesine göre satın alınan mal kusurludur.Değerlendiriyormuş Renault bakalım sonuç ne olacak.

merhaba,

pütür malzeme atılmamasını mı kusurlu olarak gösterdiniz?

SerkanAydogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar bunu takip edelim. Önemli bir durum.