Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizde ne cektiniz bu aractan ya satin kurtulun madem :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

hha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@karacamelih hani derler ya cekenmi cektirenmi ? dusundun ikinci elde zarar buyuk fark var maiste alip satalim dedi zarar buyuk saglik olsun bu arabaya ben binerim araba arizalari yapar ben videolari cekerim kadjar maceralarimi sizlerde bakarsiniz herkes zevkle takip eder :))

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@karacamelih hani derler ya cekenmi cektirenmi ? dusundun ikinci elde zarar buyuk fark var maiste alip satalim dedi zarar buyuk saglik olsun bu arabaya ben binerim araba arizalari yapar ben videolari cekerim kadjar maceralarimi sizlerde bakarsiniz herkes zevkle takip eder :))

İnsallah bundan sonra bi hata cikmaz, bize izlettirmeyin boyle seyler bendede cikacak diye korkuyorum:)

Semavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

O halde sizin kadjar'ı "stüdyo"ismi ile anabiliriz :)) forum çekimlerinin yapıldığı kimi zaman video günlüklerin tutulduğu.
Bu arada sorunlar umarım düzelir,fakat videoları izledim sunum öyle keyifli ki dediğin gibi zevk alarak izledim :)
araç değişirse büyük eksiklik hissederiz gibi geliyor.

Son düzenleme:

hha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi ve güzel temennileriniz için teşekkürler ederim esenle kalın iyi forumlar

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi ve güzel temennileriniz için teşekkürler ederim esenle kalın iyi forumlar

allah sabır versin. mubarek ayda oruç başınıza vurup yakmayın. korna arizasini ilk sizde duydum bu arada. yani 30 yıldır herhangi bir araba için korna tuşu arizasini.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah sabır versin. mubarek ayda oruç başınıza vurup yakmayın. korna arizasini ilk sizde duydum bu arada. yani 30 yıldır herhangi bir araba için korna tuşu arizasini.

Aractaki hatalardan dolayi beyefendi sinirlenip hincini kornadan cikartmis olabilir :)

hha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
heheheh vallaha araba yı cok sakın kullanıyorum bu gun ankara dan yenı dondum ortalama tuketım 4.8 le sonlandı otobanda 100 / 110 giden biri olarak kornanın elımkalması ılgınc ama dusunulmesı muhtemel bır senaryo :) .....

aracımı ve parcalarını az ve kıbar kullanıyorum alalı 1 yıl oldu uzun yol yapıorum genelde yada aılemle pıknık market alıs verısı bunun dısında bır ısıme yaramaıyor ......... ve bu halde bu kadar arıza yapabılıyor kısmet nazar goz etrafımda bole bırıde ıhtımal
https://www.youtube.com/watch?v=uaXs4pMCGXM

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizzat servisteki tanis ile gorustum. Ayni aractan kendisinde mevcut ve ayni sorun onda da var. Iyilestirilmis parca yok gelsin bende degistirecem dedi.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kronik bir problemi aynı parçayla çözmeleri bana çok saçma geliyor kaldı ki 5-10 liralık bir parça değil, bana inandırıcı gelmiyor parçanın eski parça olması

CyberJava

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@hha valla artık sizi Renault test takımına almaları lazım :eyv