Kango 2 klima Işığı

efe kutay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
Aracım kango 2 klima kumandaları verdiğim resimdekinin aynisi ama Işığı yok sadece a/c yi açınca ve cam rezizdansini açınca onların açıldığına dair bir ışık var ama klima kumandasinda klima derecesinde veya klimanın nereye ufurucegine (cevirmeli kumandalarda)dair bir ışık yok ve gece çok zor oluyor gözükmüyor bu çevirmeli şeylerde bir isik varmı veya bendemi yanmiyo

Daire cizdigim yerlerde ışık varmıdır demek istediğim
Tesekkurlercf0c925f28c327b615f91782d4ee3c50.jpg7a9fe109c851173161ba5c7a91c27c17.jpg

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyalar

• cf0c925f28c327b615f91782d4ee3c50.jpg
    cf0c925f28c327b615f91782d4ee3c50.jpg
    37.3 KB · Görüntüleme: 0

DİJİTAL

Yasin KARADERILI, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha dün degiştirdim arkada iki adet empul var siyah koni seklinde ikiadet çverirerek çıkıyo ampulleti degiştir düzelir ben 5 tl verdim iki ampule

efe kutay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha dün degiştirdim arkada iki adet empul var siyah koni seklinde ikiadet çverirerek çıkıyo ampulleti degiştir düzelir ben 5 tl verdim iki ampule
Bu ampulleri değiştirmek için nasıl cikicam paneli biraz korkuyorum kirmamak için detaylı anlatır misiniz zahmet olmazsa
Tesekkurler

DİJİTAL

Yasin KARADERILI, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vitesin ordaki kapagı yokarı dogru kaldırınca teybin yanında 4 adet vida var ilk önce uygun tork uclu tornavida ile onları sökeceksin sonrada klıma kumada panelinin yanıdan 2 adet var onları sökeceksin paneli dısarı dogru çek telleri çıkarma ben bikez çıkardım takması çok zor dikkatlice parmak ucları yada bi karga burnuyla sök dikkat et düşürme düşürürsen bulamazsın elle söküle biliyo çok zor degil kolaygelsin

efe kutay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vitesin ordaki kapagı yokarı dogru kaldırınca teybin yanında 4 adet vida var ilk önce uygun tork uclu tornavida ile onları sökeceksin sonrada klıma kumada panelinin yanıdan 2 adet var onları sökeceksin paneli dısarı dogru çek telleri çıkarma ben bikez çıkardım takması çok zor dikkatlice parmak ucları yada bi karga burnuyla sök dikkat et düşürme düşürürsen bulamazsın elle söküle biliyo çok zor degil kolaygelsin
Tesekkur ederim

onrovich

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce benim başıma sigortayla alakalı bir sorun gelmişti.
Akünün altındaki sigorta sistemindeki ilgili sigorta atmış.
Sökmeden önce bir de oraya bakmanızı tavsiye ediyorum.

Destiny

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim de sağ tarafa doğru ışık azalıyor acaba ampül mü patladı birde burdaki ampülün türü nedir bilen var mı arkadaşlar ?

bayar28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Led ampul