Kango kalorifer sorunu. 2000 model 1.4 lpg yardim..

Mehmet Pek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın 2000 model 1.4 kango LPG li
Sorun ısınma araç isitmiyor yada çok az ısı geliyor özellikle rolantide hiç gelmiyor sıcak hava gaza basınca biraz geliyor.
Sanayiye goturdun petel değişecek dedi bunun içinde göğüs un inmesi gerektiğini ve işçilik olarak da 200 TL dediler. Bende aracın göğüs kısmını çok elletmek istemiyorum. Makina ya bağlayıp basınç li su ve ilaçla temizleyen ler varmış onlara sordum 100 TL dediler lakin hiçbiri garanti vermiyor açılır diye hatta petek patlayan bilir diyolar.
Bende kendim sökmek istiyorum daha önce soken yada gören varmı kangonun peteğinin çıkartılışını. Az çok anahtar tutmasını biliyoruz sanayiden iyi yaparım diye dusunuyosun çünkü eskisi gibi olmaz diyolar sokuldumu. Petek 70 TL sadece formda bazı kalorifer sorunlarına baktım kolay yöntemler bulup sokenler var. Bizim kango için bilgi sahibi varmı.??

Son düzenleme:

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşin ehli değilseniz hiç ellemeyin güvendiğiniz bi oto elektrikçiye gidin.

Mehmet Pek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Göğüs inmeden çıkma ihtimali yokmudur

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gögüsün sökülmesi sıkıntılı bir iş açıkçası bence başka yolları vardır.

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Size söyle izah ediyim.80-100 tl ye yapılan petek açma uygulamalarında peteğin patlama ihtimali var. Zaten bugun olmassa yarın tekrar aynı sorunla karşılasma ihtimaliniz var.eger biniciyseniz hiç düşünmeden peteği değiştirin kafanız rahat olsun yoksa yarın öbürgün petek sızdırmaya baslıcak araç hava yapıcak buhar yapıcak falan filan. Petek değişmek en garanti çözüm

tbe34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde benzer bir problemim var mağup gögüs indirme mailiyetli kendimiz yapsak çok zor mu ?

rustemozkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2000 2001 hic bir bilgim olmadan 4 defa söktüm..korkma sök you tube da videosu var bak ona aynisini yap kablolarin resmini cek toplarken lazim olacak ama 200 tl ye degisiyolarsa hemen ver sen yapma