Kangoo led park, fren ampülü

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk ledli park modum 11 ay öncesine aitti. Bu süre zarfında sorunsuz kullandım park-fren ledlerini. Led teknolojisi tam gaz. Boş durmadım, kırmızı olarak ve beyaz olarak iki değişik tip sipariş ettim. Beyaz olanda bana göre tasarım hatası vardı. Park modunda mercekli kısım, frende yanlar ile mercek beraber yanıyordu. Bu şekilde park göz alıyor, frenler ise belli olmuyordu. Duy konumunu ters çevirdim. Ancak yinede istediğim fren performansı alamadım. Gündüz farı olarak kullanacağım.
http://www.aliexpres.../295397898.html

Solda yeni led ampül. Sağdaki 100 ledli olan. Pak modu
LsFZeo2l.jpg

Frenler
ISp93mml.jpg

ORqUwxpl.jpg
0hhDQVUl.jpg

Bugün gelen ürün linki http://www.aliexpres.../295397909.html
Bugün diğer parti olan kırmızı ledler geldi. Adamların ambalaj tekniği muhteşem. Takdir ettim.
53Y2Mcml.jpg
EJJFVObl.jpg

Aralarındaki fark
7lcS6mql.jpg
wNIwgynl.jpg

Sağda 100ledli olan, soldaki bugün gelen Park modu.
Dlz2g8tl.jpg

Fren
gboQrbPl.jpg
iwu4pGDl.jpg

Soldaki araç orjinal P21W. Sağdaki Kırmızı ledler. Park
t4YCbtbl.jpg
lTw9IHdl.jpg
rwCig4Yl.jpg

Ve frenler
kLG4yRtl.jpg

Amaç neydi ledli fren lambasında ? Şekilmi, güvenlikmi ?

Tabiki güvenlik. Led'in ami ışıması sayesinde arkamdan seyir yapan sürücü, 100km/h hız ile beni takip ettiğinde frene basmamı daha çabuk görerek, 1.5 metre civarında erken duruş kazanıyor. Ciddi bir mesafe

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Emeğine sağlık Servet kardeşim.
Farlar ve parklar yanmıyorken aracın frenine bastın mı,frene bastığımda ön paneldeki bazı ışıklar yanıyor benim FKangoo'da,senin aracının kliması manuel belki yanmayabilir,bendeki sistem bu ledleri frenlerde ve arka parklarda kabul etmedi nedense...

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Bende İsterim Abi İrtibatı Koparmayalım Eline Sağlık Ustanın Dediği Sıkıntı Yoksa Bize De El Atman Lazım

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Bende İsterim Abi İrtibatı Koparmayalım Eline Sağlık Ustanın Dediği Sıkıntı Yoksa Bize De El Atman Lazım

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haydar, biraz kullanayım. Eğer sorun çıkarmaz ise sipariş edeyim. Benim tükkanda çay kahve eşliğinde işlemi yapalım ;)

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haydar, biraz kullanayım. Eğer sorun çıkarmaz ise sipariş edeyim. Benim tükkanda çay kahve eşliğinde işlemi yapalım ;)

Tamamdır Abicim İnşallah

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güçlü ışıklara kavuşmuşsun Servet kardeşim. Bende 2 gündür stop ve parklara sıralı led döşeye bilirmiyim onu düşünüyorum. Ama senin uygulamanı gördükten sonra kararımı değiştirebilirim. Güle güle kullan Allah kaza bela vermesin.:eyv

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağ olasın Hakkı ağabey. Biraz bekleyin asıl bomba bir kaç gün sonra :)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servet abim; ola ki sorun yaşamazsan ve Haydar Başkan sipariş ederse bir takım da ben istemekteyim mahsuru olmaz ise tabi :)