Kangoo vs Citan

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen abi.sırf mersoya bincem diye o para bu araca verılmez. o paraya caddy sportline 2.0 tdi 140ps alırım. fiyat 53.700 tl. özelliklerde super.ne ararsan var araçta ;)

Herşeyiyle bağırıyor ben kangonun eşiyim diye. Geriye sadece almışken merso motoruna binelim diyebilecekler kalıyor. Gerçeği öğrenince içleri cıızzz eder artıkın:cool:

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Bilmeden alanlara lafım yok, motorun renodan olduğunu bilipte bu fiyattan alanlara gülerim.:) Mis gibi kango varken.:eyv

burdanda anlıyoruz ki bu araçta fiyat farkını sadece yıldız koyuyor geri kalan kangoo :) o zaman kangooları satarken önüne mercedes yıldızı koyalımda fiyatları yükselsin :D 40tan aşağıyada bırakmayın :D

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Caddy gazlı amortisör kullanıyor diye duydum buda daha fazla sessizlik sağlıyor olabilir ancak konu hacim olunca caddy de arkaya 3 kişi kangoo kadar rahat oturamaz bagajı daha küçük torpido diye bir şey yok.Servis ve servisteki yaklaşımları saymıyorum ayrıca yakıt performans olarak 1.5dci 1.6 tdi dan üstün. 2.0 motorda vergi diliminden dolayı az satılır.

Merso Caddy den fazla satarsa şaşmam birde zaten vaneo satamıyordu citan mercedesin yüzünü güldürür.Ayrıcamotor olarak avrupada satılan ama bize gelmeyen kangoo motoru var tüketim daha düşük olan motor CO2 si 119gr bizdekiler 140 tı galiba.

Gerçi 112gr lık start stoplu yeni 220nm torklu 90hp dci kangoo da var o daha iyi ama bize gelmiyor.

Privilege Yıldız Mavi kangoo caddy dende mersodan da hem ucuz hem de aynı donanımlı

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Caddy ne olursa olsun arkadaki makasları atmadığı sürece kamyon gibi rahatsız bir araç.Arkada oturanları çok sarsıyor.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün autoshowda mercedes standına gelir gelmez citanın başına gittim etrafında bayağı durdum gezdim falan, kim yanına geldiyse içine bindiyse hadi len buna bu kadar para verilir mi aynı kangoo bu, kangoo alırım daha iyi diyip geçtiler ne sevindim ne sevindim anlatamam hehe

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Fuardan aldığım Citan kitapçığını inceledim de,bizde standart olan bir çok donanım Citan'da opsiyon listesinde...

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Dün autoshowda mercedes standına gelir gelmez citanın başına gittim etrafında bayağı durdum gezdim falan, kim yanına geldiyse içine bindiyse hadi len buna bu kadar para verilir mi aynı kangoo bu, kangoo alırım daha iyi diyip geçtiler ne sevindim ne sevindim anlatamam hehe
sizde verseydiniz aradan gazı :D millet iyice bi coşsaydı hehe