Kasisten geçerken gelen sesi hiçbir servis görevlisi duyamıyor!!

4Marilyn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Deneme sürüşü yaptılar mı.Çünkü bu ses sabah araba soğukken yapıyor.Oraya gittiğimde büyük ihtimal yapmayacak.

Bu aksam teslim alacagim araci isten gucten cikamadim disari.:)

4Marilyn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisten az once geldim arac simdilik oldukca sessiz oldukca cok memnun kaldim servisten servis raporlari asagida..:eyv
294e.png

5f32.png

vcbs.png

Cenktrk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Viraj demirler temizlenip yaglanmis. Bende gecen sene gittigimde yaglAmislardi. Sonra havalar isindi ses gelmedi. Bu sene gene ayni sesi yapinca artik degistirdiler. Sizdede insallah 4 5 gun sonra ayni ses gelmeye baslamaz

4Marilyn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Viraj demirler temizlenip yaglanmis. Bende gecen sene gittigimde yaglAmislardi. Sonra havalar isindi ses gelmedi. Bu sene gene ayni sesi yapinca artik degistirdiler. Sizdede insallah 4 5 gun sonra ayni ses gelmeye baslamaz

Aynisini ben de soyledim fakat viraj demirlerde sorun olmadigini yagsizliktan dolayi oldugunu soylediler bakalim gorecegiz.

crazytekila

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba bendede yaklaşık 20 gundur kasislerde yada ani yukselip alalçalan yollarda aynı gacırtı geliyor ön taraf ve arka taraftan birde kapı plastikleri bagaj oradaki plastiklerden çıtırtılar geliyor megane 3 aracımda hiç böle sorunlar olmamıştı kalite farkı bariz istanbulda avrupa yakasındayım hangi servisi tavsiye edersiniz

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne viraj demir lastiğiymiş arkadaş. Kütahya Baştaş siparişi verdi gelince çağıracaklar. Kütahya'da %70 değiştirmişler. "Direksiyon kutusu da değişebilir teste çıkalım mı" diye sordular. Ben hemen taraftar değilim biraz daha iyileştirsinler ondan sonra dedim :D

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne viraj demir lastiğiymiş arkadaş. Kütahya Baştaş siparişi verdi gelince çağıracaklar. Kütahya'da %70 değiştirmişler. "Direksiyon kutusu da değişebilir teste çıkalım mı" diye sordular. Ben hemen taraftar değilim biraz daha iyileştirsinler ondan sonra dedim :D

biraz daha iyileştirsinler :D

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun iconcan icin'de viraj demiri lastikleri siparisi verildi beklemedeyim.
Dirdksiyon kutusu icin benimde acelem yok henuz net bir iyilestirilmis kutu yok sesin devm ettigini biliyorum. Oyuncak gibi ikidebir oranin buranin acilmasina gerek yok
Iconcanımın R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 ile Gonderildi

Please wait.... :)