Kaza Atlattık ReceL

ReçeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün sanayide ustamın yanına ugradıktan sonra arkadasımla parca almaya giderken içime dogmus gibi sanki hızım 50-55 varken yol düz sag ve soldan arabalar cıkıyor ama yol hakkı benim aksam 6 gibi sislerim farlarım acık,sellektör ve korna basıyorum 3-4 defa bastım gelen yok soldan görünüyor cünkü,devam ettim bende ortaladıgımda sol taraftan dogan kaptırmıs geliyordu 70-80 rahat vardı hızı adam saga bakıyor araba ile basıyor arkadasım dikkat et demesiyle birlikte kafamı sola cevirdim adam beni fark etmiş frene basmıs araba kızaklamaya basladı 2 kapı ortasına vurup direk yamulcak bende soguk kanlılıgımı korudum ve 2.viteste olmamın avantajı ile araba cabuk devirlendi hızlanıp sag sol,fren yaptım arabamın arka tarafı kilitledi ve 90 derece kadar arkayı savurdu ben durdugumda adam benden 10-12 metre sonra durabildi,Arabadan dahi inmedim kafamı arkaya cevirdigimde adam özür diliyordu zaten insem kavga edicektim,söve söve uzaklaştım.

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun kardeşim:eyv

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun ALLAH beterınden korusun :eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.

Dünde benzer bir kaza benim başıma geldi . Bölünmüş 2 şeritli yolda.

Yokuş yukarı çıkıyordum soğuk motorla 50-60 km h hızla 3. vites 2500 devirle motoru ısıtarak ilerliyordum . O ara bir viraj dönerken yokuş çıkıyordum arkamdan küçük otobüs hızlı geliyordu adam daralmasın diye emniyet şeritine hafif geçmek istedim .
Meğersem emniyet şeridinden öküzün birisi , sağımdan beni sollamaya kalkmış .
Kendimi tam sağa atacakken korna sesi duydum bir baktım sağımda R-19 var . Emniyet şeritinde öküz yani . Yok altında ki arabada bişeye benzese her yanı dökülüyor .

O ara afalladım ondan sonra soğuk motor falan dinlemedim yapıştırdım 2. viteste 19 un arkasından . Anında yetiştim 19'a .
Adama bir güzel sövdüm . Beni emniyet şeridinde sağımdan sollayacak adama bilmem ne yaparım o arabayı dedim .
Bastım gittim .

Evden çıkar çıkmaz o yola giriyorum neredeyse her gün , böyle birşey başıma gelmemişti .

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmis olsun tragikte her zaman 4 göz olmasi lazim insanin

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun her ikinize de.

ReçeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gecmiş olsun kadir abi sanada iyi dilekleriniz için tessekür ederim insan cok korkuyor 1 anlık olay

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim allah beterinden korusun

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
trafikte dikkatli olmakta fayda var özellikte istanbul da adam ayagını debriyajdan cekmeyi öğreniyo trafiğe çıkıyo tedbirli olmalıyız

geçmiş olsun kardeşim. ALLAH tekrarlatmasın