Kaza yaptim yardim lutfen

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun

dunkof

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler değişmeyi tercih etmiyorum Büyük hasarmis izlenimi veriyor, kasko hasarsizlik durumunu açar mısınız düzeltme boyama hasarsizligi bozar mi?

tufanbal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler değişmeyi tercih etmiyorum Büyük hasarmis izlenimi veriyor, kasko hasarsizlik durumunu açar mısınız düzeltme boyama hasarsizligi bozar mi?

hasarsızlık durumları kasko şirketlerine göre değişiklik arz ediyor sanırım. Net bir bilgim yok bu konuda. Babamın vw polo su var ön cam patladı. Kaskodan değişti. Ama kasko bozulmaz filan demişler. Önümüzdeki yıl kasko primini öderken göreceğiz bakalım bozulmuş mu bozulmamış mı? Firmanız ile görüşmeniz daha doğru olur. Sanırım onlarda tahmini masrafı soracaklar. O yüzden öncelikle bir kaportacıya gidip fiyat alın, küçük onarımlarda bozulmuyor genel olarak kaskolar.

dunkof

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler servise gideceğim öğleden sonra cam bozmuyor Evet mini onarimlar bu bozar diye hiç araştırma gereği duymadım.

oozansimsekk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum Geçmiş olsun ama o fren dediğimiz pedal 1 cm ile hayat kurtarıyor yeri geldiğinde. Nedense yazmadan geçemedim yanlış anlama.

merttok

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun ben hiç dokunmayın derim

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fren mesafesinde balata durumu balata ve diskin kalitesi lastik durumu lastik kalitesi önemli

dunkof

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler biraz takıklık var öyle binmem, satarken de yalan atacak halim yok fotoğraflar var.Dün teslim ettim bilgi alamadım usta bakacak dendi güzel bir iscilikle ilk günkü gibi olmasını umut ediyorum Hayırlısı artık.

mertcaninan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı kaza benimde başıma geldi tampon çizilmeden kaput kıvrıldı geçmiş olsun. Aracın garantisi varsa değiştirin direk düzeltince eskisi gibi olmuyor , ben garantiden değiştirdim fotoğraflarıda elimde duruyor kazanın. Yarın öbürgün satarken millet laf söylermi edermi derdinden kaskoyu bozmayıp sağda solda sanayi gezmenin anlamı yok diye düşünüyorum. Zaten servise gidince onlarda diyor değiştirmek gerektiğini , bence değiştirin uğraşmayın. Ama benim anlamadığım konu tampon çizilmeden kaput nasıl kıvrılıyor ?

dunkof

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende dediğiniz gibi düşündüm ve öyle yapılacak değişim dendi kaskodan orjinal değişecek, benim tahminim aracın kaput görsel olarak güzel durması için biraz fazla aşağıya inmiş bende çok şaşırdım, tampon değişmeyecek bende de tampon plastik olduğu için esniyor sanırım kaputun uçlar sivri olunca demek fiziksel olarak böyle tepki veriyor içe bukuluyor, Kaç para hasar yazdılar araca?