!!!kazalı!!! 208 Access 1.2 L PureTech 82 otomatik alınır mı sizce??

Kazalı olarak alınır mı???? alınmaz mı????

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli R.F.C. üyeleri, 208 Access 1.2 L PureTech 82 otomatik resimlerde görüldüğü gibi sag taraftan darbe almış, sahibi aracı yaptıramadıgı için bir depoda bekletmiş ve şimdi satıyor, araç 2015 model aracın hasar kaydı yok, arkadaşım aracı almak istiyor, araç kazalı olarak sizce alınır mı, yaptırmak istese maliyeti ne kadardır , sizinde fikirlerinizi almak istedim,yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

OVRnVD.jpg

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motorda ve ön düzende sıkıntı yoksa ve fiyatı da uygunsa neden alınmasın. Al yaptır sat veya bin.qw

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şase de sıkıntı yoksa sanayide cüzi bir rakama yaptırılabilir. Ancak parçaları tek tek kendisi araştırıp alsın bence. Hem kâr eder hem içinde bir şüphe olmaz.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş ile bugün sanayiye gittik 7 bini bulur dedi tam takir teslim olarak

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim daha önceki aracım kazalı imiş eksper raporunda belli olmuştu ancak yetkili serviste yapıldığı için içim rahat bir şekilde almış idim. Ancak satarken piyasa değerinin 5 bine yakın altında bir rakama satmak zorunda kaldım. Herkes almadığı gibi 0 araç alacaktım takasa bile yanaşmadı çoğu yer. İyi düşünüp almak lazım netice de ömür boyu kullanmıyoruz araçları.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim daha önceki aracım kazalı imiş eksper raporunda belli olmuştu ancak yetkili serviste yapıldığı için içim rahat bir şekilde almış idim. Ancak satarken piyasa değerinin 5 bine yakın altında bir rakama satmak zorunda kaldım. Herkes almadığı gibi 0 araç alacaktım takasa bile yanaşmadı çoğu yer. İyi düşünüp almak lazım netice de ömür boyu kullanmıyoruz araçları.
Doğru diyorsunuz, aracın fiyati uygun olduğu için düşünüyoruz, bütçesine uygun olmasa almayız zaten, satarken ona göre satacagiz bu zamanda her ürünün bir alıcısı var, 31 bin tl lik hasar kayıtlı aracı bile alan oluyorsa bunuda alan olur bence

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eğer orjinal çıkma parça kullanırsan hiç bir sıkıntı yaşamazsın. hem araç üzerinde sırıtmaz hem ucuza mal olur hemde hasar kayıtsız devam edersin ;)
tabi şöyle bir durum var ; misal aracın güncel değeri 40 bin tl
aldığın rakam 30 bin lira olsa bu durumda aracı almadan öncesinde incik boncuk masrafı araştırman gerekir. 5 bin tl yedek parça olsa 35bin. satarkende ya 35 yada 34 e bırakırsın gibi mesela :)

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şasi ve motor sağlamsa olabilir.:eyv

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Motor pırıl pırıl duruyor bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Akslar sağlamsa bu araba böyle bile yürüyebilir. Sağ çamurluk, far tampon gitmiş gibi görünüyor.. önden geniş açılı bir fotoğraf atmamışsınız radyatör falanda sağlam gibi duruyor. 7.000 Tl masraf çok gibi geldi bana.