Kia Picanto 1.25 EX hakkında düşünceleriniz.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aile dostumuz olan Bayan arkadaşımız bu arabaya kafayı takmış,Kia Pic 1.25 EX modeli.
Ben bu Gaz tenekesine para vermemesini ve Clio 3 veya 4 alması yönünde telkinde bulunuyorum lakin dinletemiyorum kendisine.
Araç hakkında olumlu veya olumsuz fikirlerinizi yazarsanız kendisine okuturum yazılanları ve bu boş hayalinden vazgeçirebiliriz belki...
Dayanıklımıdır
Gücü yeterlimidir
Konforu nasıldır
Bakım maliyetleri nasıldır
Güvenlimidir
Yakıt tüketimi nasıldır
Clio serileriyle kıyaslanabilirmi
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim... :eyv

picanto.jpg

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renaultdan vazgeçip buna binmek attan indim eşşeğe gibi olur kanımca :) kardeşimize söyle bu araç tenekecilere göre hehe

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence de clio 4 alsın bu aracın tipi çok kötü gibi geldi bana ya da alışamadığımdandır ama o clio nun haşin bakışları insanın aklını başından alıyor :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir Hayli Fantastik Bir Araç, Yanlız İyi Yönde Değil Kötü Yönde.

Araca Şöyle Bir Bakıldığında Zaten Bu Kadar Orantısız Bir Araç Olamaz, İki Ön Farın Toplam Boyutu Aracın Ön Camının Boyutuna Eşit, Lastik Boyutu 155'midir Yoksa 165'midir Çözemedim El Arabası Gibi Lastiği Var :D

Bu Kadar Küçük Bir Araba Ne Olursa Olsun Güvenli Olamaz, Clio 1 Ayarında Bir Boyutu Var. Hele o 1.25 CC Motor Hadi 1.2'sini Anladım'da 5'i Nedir 1.25 Diye Bir Motor'mu Olur :D Zamanında Fiesta'lar Vardı 1.25 Motor o Arabalara Çok Güldüm Halada Gülerim hehe

Her Ne Olursa Olsun o Alacak Kişi Diyelim'ki Bu Araca Aşık Oldu ( Gönül Bu Ota'da Konar, Çöpe'de ) Tekrar Diyorum Her Ne Olursa Olsun Kesinlikle Asla Bu Rengini Almasın Bu Nasıl Bir Renktir Allah Aşkına Şu Resime Bakıp Bakıp Gülüyorum :yer Yav Bunun Bordo'su Beyazı Felan Yok'mu Bu Nedir Kaka Yeşili :D

Birde Bunu Sıfır Alan 2. Elde 3 - 5 Aşağısına Satarım Ama Satarım Diye Bakmasın 25'e Aldı İse 15'e Elinde Patlar Satamaz.
2. Elini'de Alan Adam Zaten Arabanın A'sından Çakmıyor'dur.

Anammm Şöyle Bir Fiyat Listesine Baktım'da Manuel Fiyatı 35.100, Otomatik Fiyatı İse 38.300 Ahahaha :)) Ben Ömrümde Böyle Saçma Bir Araba Görmedim Hemide 35 Bine Ehehe :D

Clio Serisi İle Kesinlikle Kıyaslanamaz Bence Clio 2'ye Hayatta Değişmem Şu Aracı :eyv

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Kaan ben Clio 3 veya Clio 4 diyordum sen Clio 2 ile kıyas yaptın kardeşim,teknolojisi o kadar eskimi bu picacunun... :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaan a bir konuda katılıyorum. O kardeşimiz sakın bu kaka rengi almasın. Sanmam da zaten bu renge baktığını felan düşünmüyorum. hehe hehe Bu renkten alan yoktur zaten alanda kördür dimi ? Gülmekten içim geçti renge bak hahahahahahah

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Aracın rengi temsilidir beyler,konuyu açarken nette gördüm bu resmi,bu renk bir arabayı alacak kadar kafasız değil arkadaşımız...:eyv

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece gülüyorum :))

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın rengi temsilidir beyler,konuyu açarken nette gördüm bu resmi,bu renk bir arabayı alacak kadar kafasız değil arkadaşımız...:eyv

He içim rahatladı yahu bu b.ktan renk kullanılır mı ! alan kafasız vardır illaki ben bu aracı almam için adam renkten sadece 10 bin indirim yapması lazım kafamı kazıtıp güneş gözlüğü takmam lazım gecenin bir yarısı ve kış günü düşünün o kadar acınası bir satış ve satınalma olur benim için hehe hehe hehe