Kırmızı Clıo Boya Tutturma Sorunu

e.egealtun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba.

Aracim 2013 kirmizi clio4 malesef otobüs sürtmesi sonucu boyası kalkti.Bu göcük yuzunden aracımı boyatmak istiyorum kac ustaya gittimse degismesi lazim boya tutmuyor diyor.Başına böyle bir iş gelen kimse var yada çıkma kapı bulabileceğim bi yer aramdık yer kalmadi.Yer ankara.
iyi gunler

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
forumda buna benzer bir konu vardı. araştır istersen. bir arkadaş oje ile baya başarılı şekilde rotuj yapmıştı

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sirf bu yuzden kirmizi clio 4 daha cok hosuma gitmesine ragmen beyaz aldim.bu biya tutmamasi meselesi her yerde onume cikti.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ben de sanki bir yerlerde aynı boya tonunun sadece servislerden temin edilebildiğini okumuştum.Servise sordunuz mu?Yani sanayide boyacıda yaptırmayan,ithal getirten servislere?

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ben serviste boyatmıstım iki kere hıc sorun yasamadım, samsun'da sanayide on camurluk sag boyattı bırebır tutturdular...

hittheroadjack

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değişince ne farkedecek ki ben onu anlamadım...
değişim yapılarak takılacak parça da boyalı olmuyor sonuçta, sonradan boyanıyor...

zaokal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla bende birkac rütüş için oto bayacıya gittim,abi hic gelme bunun boyası yok çünkü bunu üç kat şeklinde boyuyorlar dedi...

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dis kisisellestirmedeki citalatdaki kirmizi renk bu araclardaki kirmizi renkle aynimi acaba?

Renutansel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kırmızı boya olunca sıkıntı. Bizimki de beyaz

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kolay kolay kirmizi rengi servis bile tutturamiyor ikikez camurluk boyattim yine tutmadi yuzde yuz tutturma garantisi almadan olaya girismeyin yada birebir ayni renk cikma ile degisim yapin