Koleksiyon yapar mısınız? Ne koleksiyonu yaparsınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan *USTA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Yönetici
Genel Başkan
09-Aydın
Koleksiyon yapar mısınız? Ne koleksiyonu yaparsınız? Hala devam ediyor musunuz bu tutkunuza...?

İlk önce ben yazayım...
Dost koleksiyonu yaparım yıllardır,hiç eksilmedi,aksine yıllar geçtikçe koleksiyonumdaki eserler çoğaldı ve değer kazandı...:eyv

Şimdiye kadar sadece model otomobil koleksiyonu yaptım ama onada tam olarak koleksiyon denemez herhalde.. çünkü yarıdan fazlasını dostlarıma arkadaşlarıma ve ufaklıklara hediye ettim merak diyelim sadece :)

Ben bilgisayar oyunu arşivi yapıyorum ( Koleksiyon sayılır mı bilmem ) popüler firmaların oyunlarını harici harddiskimde biriktirmeye çalışıyorum...

ben anahtarlık koleksiyonu yapıyorum genelde yurt dışından gelen.. ülkelerin anahtarlıkları :D

Koleksiyon denirse film koleysiyonu yapıyorum 243 tane film mevcut dvd ve cdlerimde :) Misketleri unutmamak lazım renk renk çocukluktan kalan misketlerimde hala duruyor :)

Ben 1:18 ve 1:32 model araba koleksiyonu yapıyorum.

Son düzenleme:
bende madeni para koleksiyonu var azda olsa model araba koleksiyonu yapmak isterim

Şimdiye kadar sadece model otomobil koleksiyonu yaptım ama onada tam olarak koleksiyon denemez herhalde.. çünkü yarıdan fazlasını dostlarıma arkadaşlarıma ve ufaklıklara hediye ettim merak diyelim sadece :)

aynı koleksyon bendede oldu :))) yegenlerde yada bizim eve gelen ufaklıklarda yarısı kıyamadım verdim

öyle bi bakıyolarki arabalarara vermemek mümkün değil... o yüzden bayramlarda falan saklıyorum :D

öyle bi bakıyolarki arabalarara vermemek mümkün değil... o yüzden bayramlarda falan saklıyorum :D

Unutma unutturma...!!! hehe

Geri