Krom çıta değişimleri

ibrahimerbasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar

arabamın bej olan çıtalarını gümüş ile değiştirmek istiyorum internetten alıp kendim nasıl değiştirebilirim bilen varmı.

kapı altı siyah bant üzerindeki çıtalar
led far altı çıta
bagaj altı uzun çıta.

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
alacağın çıtaların far altı olanları yapıştırma oluyor. ben tavsiye etmiyorum bence hiç hoş durmuyor. bagaj çıtasını için bagajı açtıktan sonra çıtanın arka tarafında iki tane tırnak var çok kırılgan dikkatli şekilde sökmen gerekiyo. kapı çıtalarıda aynı şekilde tırnaklı hafif hafif kastıra kastıra sökebilirsin. bana kalırsa aracın kırmızı ya da beyaz ise bagaj çıtası ve kapı çıtalarını siyah, aracın siyah ise kırmızı yap derim ..

muarigumus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kırmızı clio 4 lerde krom kaplamaları bir türlü sevemedim gitti çok emanet duruyor özellikle far altı ve bagaj çıtaları, hiç düşünmedim düşünürsem de siyah düşünürüm

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kırmızı clio 4 lerde krom kaplamaları bir türlü sevemedim gitti çok emanet duruyor özellikle far altı ve bagaj çıtaları, hiç düşünmedim düşünürsem de siyah düşünürüm
al bendende o kadar. ben hatta iç dekordaki nikelajları bile siyah kırmzı yaptım :)

Van Gogh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıkçası ben de pek sevmiyorum krom çıtaları. En azından gerçekten Clio 4 araçlara yakışmıyor. Bana kalırsa siyah halleriyle daha oturaklı duruyor araç.