Kumandadan bagaj açma ve cam kapatma sorunu

Kadir16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar

Dün icon paket 2013 bir megane 3 sahibi oldum. Kumandadan cam kapatma çalışmıyor yada var mı bilmiyorum. Birde kumandada bagaj düğmesine basıyorum dörtlüler bir kez yanıp sönüyor fakat bagaj kapağını açmıyor. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi arkadaşlar ?

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam Kapatma İçin 2 Sefer Üst Üste Kapıları Kapatma Düğmesine Basın Camlar Kapanacaktır Bagaj Konusuna Gelince Bagaj Düğmesine Basarsanız Sadece Kilidi Açar Bagajı Elinizle Açmanız Lazım...

Kadir16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevabını için teşekkürler fakat iki kez kilit tuşuna basmama rağmen camlar kapanmıyor birde bagaj konusunda tuşa bastıgımda iki parmak kadar açılması gerekiyor diye biliyordum

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızda Eller Serbest Var Sanırım O Yüzden Cam Kapama Konusunu İcon Kullanıcılar Cevaplar. Bagaj Konusuda Dediğim Gibi Sadece Kilidi Açar Yani Yeni Megane ve Talismanda Bile Kumandadan Bagaj Açma Yok Sensör Koymuşlar Tamponun Altına Ayağınızı Sensöre Gösterince Bagaj Açılıyor...

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kilitleme Dugmesine ard arda2 kere basicaksin ve 2.sinde basili tutacaksin camlari sunroof u oto kapatir.
Bagaj acma dugmesine bastiginda sadece bagaj kilidini acar ve sen elinle acarsin kapagi. Vakumlularda dedigin sistem var bizde yok.

Kadir16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplar için teşekkürler çözüme ulaştım dediğiniz gibi yaparak çok sağolun